Šteinbors un “Arka” vienība cīņu Polijas čempionātā sāk ar zaudējumu

13/04/2018 23:11

Latvijas futbola izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors un viņa pārstāvētā Gdiņas “Arka” vienība piektdien ar zaudējumu sāka Polijas augstākās līgas vājāko komandu grupas turnīru.

“Arka” mājās principiālā duelī ar rezultātu 1:2 (1:2) atzina Gdaņskas “Lechia” pārākumu.

Šteinbors kā ierasts šosezon, “Arka” vārtus sargāja visas 90 spēles minūtes.

Rezultātu atklāja mājinieki, kad 9.minūtē vārtus ar 11 metru soda sitienu guva Mateušs Švohs, tomēr vēl līdz puslaika beigām Šteinboru pārspēja kanādietis Stīvens Vitorija un portugālis Flāviu Paikšu, bet otrajā spēles daļā “Arka” vairs neatspēlējās.

Abām komandām šī bija otrā tikšanās nepilnas nedēļas laikā, jo pirms nedēļas, kad noslēdzās Polijas čempionāta pirmais posms, “Arka” cieta zaudējumu ar rezultātu 2:4.

Neskatoties uz neveiksmi “Arka” joprojām ar 40 punktiem 31 mačā ir līdere otrā astotnieka kopvērtējumā, kur par punktu atpaliek Denisa Rakela pārstāvētā Krakovas “Cracovia”, kas gan aizvadījusi spēli mazāk.

Vēl ceturtā ar 31 punktu ir Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas “Šlask”, kamēr septīto vietu ar 29 punktiem ieņem Latvijas futbolistu Vladislava Gutkovska un Vitālija Maksimenko pārstāvētā Ņidzicas “Termalica”.

Jau vēstīts, ka astoņas labākās komandas pēc pirmā posma turpinās cīņu par medaļām, kamēr pārējām astoņām vienībām, tostarp Latvijas futbolistiem, būs jāspēkojas par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā, kuru atstās otrā ešelona divas vājākās komandas.