Strēlnieka “Olympiakos” nonāk uzvaras attālumā no Grieķijas čempionāta fināla

26/05/2018 22:15

Latvijas basketbola izlases saspēles vadītājs Jānis Strēlnieks sestdien iemeta septiņus punktus un palīdzēja viņa pārstāvētajai Pirejas “Olympiakos” komandai izcīnīt uzvaru Grieķijas čempionāta pusfināla otrajā spēlē.

“Olympiacos” savās mājās ar rezultātu 89:88 (31:17, 24:21, 19:26, 15:24) apspēlēja Patras “Promitheas”, sērijā līdz trim uzvarām panākot 2-0.

Par mača galveno varoni kļuva Kosts Papanikols, kurš 14 sekundes pirms pamatlaika beigām iemeta tālmetienu un panāca 89:88 mājinieku labā.

Strēlnieks šajā duelī laukumā pavadīja 19 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā realizēja abus divpunktu metienus un vienu no četriem tālmetieniem.

Tāpat viņš veica vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu, vienu reizi pārkāpa noteikumus un izprovocēja vienu piezīmi.

Uzvarētājiem 20 punktus guva Vasilis Spanulis.

Sērijas trešā spēle notiks otrdien Patrā.

Ceturtdaļfinālā “Olympiakos” ar 2-0 pārspēja “Kymis” vienību, kamēr “Promitheas” ar tādu pašu rezultātu pārspēja “Lavrio” komandu.

Grieķijas čempionāta regulāro turnīru ar uzvarām visās 26 spēlēs noslēdza Atēnu “Panathinaikos Superfoods”, kamēr otrā ar 22 panākumiem bija “Olympiakos”.

Kā vēstīts, “Olympiakos” komanda aprīlī nepārvarēja ULEB Eirolīgas ceturtdaļfinālu, kurā sērijā līdz trim uzvarām ar 1-3 piekāpās Lietuvas flagmanim Kauņas “Žalgiris”.

Strēlnieks “Olympiakos” rindas papildināja pērn jūnijā, noslēgdams divu gadu līgumu, bet pirms tam spēlēja Bambergas “Brose” komandā, ko aizveda līdz trim Vācijas čempiontituliem.