Strēlniekam lielākais spēles laiks zaudējumā pret bijušo klubu

14/12/2017 23:27
strelnieks, sportazinas

Latvijas basketbolists Jānis Strēlnieks un viņa pārstāvētā Pirejas ”Olympiacos” līdzvērtīgā cīņā šovakar ULEB Eirokausa ietvaros piekāpās Bambergas ”Brose” 65:67.

Pret savu bijušo klubu latvietis neizgāja sākumsastāva pieciniekā, tomēr Grieķijas komandas rindās nospēlēja visvairāk minūšu.

Strēlnieks laukumā pavadīja 27:44 minūtes, kuru laikā guva astoņus punktus, savāca divas atlēkušās bumbas, padeva divas piespēles, divreiz pārtvēra bumbas, spēlējot aizsardzībā, un pieļāva vienu kļūdu. Savukārt ”Brose” sastāvā labākais ar 20 punktiem bija Dorels Raits.

Rezultāts pēc pirmā puslaika vēstīja 40:32 par labu ”Olympiacos”, kā arī astoņu punktu pārsvaru izdevās noturēt arī pēc trešās ceturtdaļas, tomēr katastrofāls pēdējais spēles nogrieznis iegāza Strēlnieka komandu, kas pēdējās 10 zaudēja ar rezultātu 7:17.

Rezultātā ”Olympiacos” cieta zaudējumu 65:67, trešo reizi 12 spēlēs šajā Eirokausa sezonā atzīstot pretinieku komandas pārākumu. Pirejas komanda gan saglabāja otro pozīciju, kamēr pirmajā vietā ir Maskavas CSKA.

Maču aizvadīja arī Spānijas komanda ”Barcelona”, kas zaudēja Madrides ”Real” 63:77. Barselonas sistēmā trenējas arī latviešu talants Rodions Kurucs, tomēr viņš lielās komandas sastāvā joprojām netiek.