Strēlnieks otrs rezultatīvākais komandā, “Olympiakos” pamatīga sagrāve Himkos

18/01/2018 22:18

Katastrofālu pirmo puslaiku ULEB Eirolīgas spēlē Himkos aizvadīja Jāņa Strēlnieka Pirejas “Olympiakos”, kas visā spēlē pret “Khimki” piedzīvoja pamatīgu sakāvi ar rezultātu 54:82.

Lai gan spēles rezultātu spēja atklāt Grieķijas komanda, tomēr “Khimki” jau pirmās ceturtdaļas gaitā spēja atrauties līdz +18 (28:10). “Olympiakos” pretī spēja likt septiņus punktus pēc kārtas, pietuvojoties līdz -7 (17:28).

Tomēr jau drīz pēc tam “Khimki” spēja atgūt iniciatīvu šajā mačā, līdz puslaika noslēgumam palielinot savu pārsvaru līdz 24 punktiem – 49:25. Spēles uzvarētāja liktenis praktiski bija izšķirts.

Otrais puslaiks lielā mērā bija tikai formalitāte, “Khimki” izcīnot graujošu uzvaru ar 82:54. Krievijas komandai tā bija 11. uzvara 19 mačos, kamēr “Olympiakos” jau sestais zaudējums.

Rezultatīvākais ar 19 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm šovakar bija “Khimki” līderis Aleksejs Šveds. Tikmēr viesu labā 11 punktus guva Kails Viltjērs, kamēr Jānim Strēlniekam 24:22 minūšu laikā desmit punkti (3/3 2p, 0/2 3p, 4/4 s.m.), četras rezultatīvas piespēles, divas bumbas zem groziem, viena pārtverta bumba, viena kļūda un viena piezīme.

Arī pārējās trīs šā vakara spēlēs uzvaras svinēja mājinieku komandas. Kauņas “Žalgiris” ar lielām pūlēm, tomēr spēja noturēt pirmā puslaika gaitā iegūto 17 punktu pārsvaru, arī savā otrajā savstarpējā cīņā pārspējot Valensijas “Basket” – 86:82.

Savukārt par zaudējumu iepriekšējā tikšanās reizē Belgradā (64:67) revanšējās Telavivas “Maccabi”, kas šovakar ar 89:75 apspēlēja Adrijas līgas čempioni “Crvena Zvezda”.

Visbeidzot bez Rodiona Kuruca spēlējošā Barselonas “Lassa” ar 81:66 uzvarēja Bambergas “Brose”, tādējādi nedaudz uzlabojot savas izredzes iekļūt Eirolīgas izslēgšanas spēlēs.