Tarasovs nopelna pendeli Vroclavas kluba uzvarā Polijas čempionāta spēlē

20/04/2018 21:46

Latvijas futbola izlases aizsarga Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas “Śląsk” komanda piektdien Polijas čempionāta mačā viesos ar 2:1 (2:1) pārspēja uzbrucēja Vladislava Gutkovska un aizsarga Vitālija Maksimenko pārstāvēto Ņečečas “Termalica” vienību.

Tarasovs laukumā pavadīja visu maču, Gutkovskis 66. minūtē nāca uz maiņu, kamēr Maksimenko palika rezervē.

Mača rezultātu 23. minūtē atklāja “Śląsk” uzbrucējs Marčins Robaks, kurš realizēja Tarasova nopelnīto 11 metru soda sitienu. Tiesa, trīs minūtes vēlāk pēc Tarasova kļūdas aizsardzībā Samuels Štefāniks izlīdzināja rezultātu. Sešas minūtes pirms pirmā puslaika beigām “Termalica” nonāca desmit vīru sastāvā, turklāt “Śląsk” ieguva tiesības izpildīt vēl vienu pendeli, kuru atkal realizēja Robaks.

Otrajā puslaikā vārti netika gūti, “Śląsk” vienībai svinot uzvaru ar 2:1.

Polijas čempionāta otrā posma vājākās grupas līderpozīcijā ar 42 punktiem 31 mačā atrodas Denisa Rakela pārstāvētā Krakovas “Cracovia”, bet tai uz papēžiem ar 40 punktiem min vārtsarga Pāvela Šteinbora pārstāvētā Gdiņas “Arka”. Tikmēr trešā ar 37 punktiem 32 cīņās ir “Śląsk”, kamēr septīto vietu ar 29 punktiem “Termalica”.

Astoņas labākās komandas pēc pirmā posma turpinās cīņu par medaļām, kamēr pārējām astoņām vienībām, tostarp Latvijas futbolistiem, būs jāspēkojas par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā, kuru atstās otrā ešelona divas vājākās komandas.