Timmas un Mālmaņa “Baskonia” grauj Pasečņika klubu un paceļas uz otro vietu Spānijā

18/03/2018 15:20

Spānijas ACB līgā šodien Jāņa Timmas un Rinalda Mālmaņa pārstāvētā Vitorijas “Baskonia” savā laukumā ar rezultātu 91:66 (21:6, 18:21, 23:24, 29:15) sagrāva Anžeja Pasečņika Grankanārijas “Herbalife”.

Basku zemes komandai, kopā ņemot Eirolīgas un ACB līgas turnīru, šis bija jau sestais panākums pēc kārtas, kas ļauj vietējā čempionātā pakāpties uz otro pozīciju (bilance 16-7). Tikmēr Kanāriju salu vienība “Herbalife” ar 14 uzvarām un deviņām neveiksmēm atkāpusies uz septīto vietu.

Jānis Timma devās mājinieku komandas starta pieciniekā un laukumā pavadīja 23:05 minūtes, kuru laikā guva četrus punktus (1p. 1/2, 2p. 0/1, 3p. 1/4), izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pārtvēra vienu bumbu, kā arī pieļāva divas kļūdas un izpelnījās divus noteikumu pārkāpumus. Arī Rinalds Mālmanis devās Vitorijas kluba sākumsastāvā un sev atvēlētajās 10:10 minūtēs realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem, izcīnīja trīs bumbas zem  groziem un izpildīja vienu rezultatīvu piespēli.

Pretējā nomentē Anžejs Pasečņiks, spēlē iesaistoties no rezervistu soliņa, 14:20 minūtēs savā rēķinā ieskatīja divus punktus (2p. 1/5), izcīnītas trīs atlēkušās bumbas un vienu kļūdu.