Timmas un Mālmaņa komandas biedrs pēc uzvaras pār “Real” lauzis roku

15/11/2017 18:41
Vitorijas Baskonia Sportazinas.com

Latviešu basketbolistu Jāņa Timmas un Rinalda Mālmaņa pārstāvētās komandas Vitorijas “Baskonia” centra spēlētājs Ilimane Diops lauzis labo roku un nevarēs spēlēt divus mēnešus, vēsta Spānijas basketbola līga (ACB).

Jau vēstīts, ka abi latvieši otrdien demonstrēja produktīvu sniegumu ULEB Eirolīgas mačā, kamēr viņu pārstāvētā Vitorijas “Baskonia” komanda divu Spānijas klubu duelī savā laukumā ar 105:75 (36:17, 28:27, 24:19, 17:12) pārspēja titulēto Madrides “Real”.

Diops laukumā devās otrajā puslaikā, bet ceturtās ceturtdaļas sākumā guva savainojumu. Viņš nepilnās astoņās minūtēs iemeta astoņus punktus.

22 gadus vecais spēlētājs šosezon Eirolīgā vidēji mačā guvis 5,6 punktus un izcīnījis 2,3 atlēkušās bumbas. Savukārt Spānijas čempionātā viņam vidēji spēlē septiņi punkti un četras atlēkušās bumbas.

Kopš oktobra izskaņā veiktās trenera maiņas “Baskonia” uzvarējusi četrās no pēdējām sešām spēlēm, turklāt trīs no šiem panākumiem gūti tieši ULEB Eirolīgā.

ULEB Eirolīgā otro sezonu pēc kārtas 16 komandas aizvadīs divu apļu turnīru, labākajām astoņām iekļūstot izslēgšanas spēlēs. Zīmīgi, ka ULEB Eirolīgā nav paredzēti pārtraukumi nacionālo izlašu 2019.gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēļu laikā.