“TTT Rīga” FIBA Eirokausa sezonu sāk ar “Besiktas” sagraušanu

12/10/2017 21:34

Latvijas čempiones “TTT Rīga” basketbolistes ceturtdien ar graujošu uzvaru 78:52 (22:6, 18:16, 19:18, 19:12) pret Turcijas klubu Stambulas “Bešiktaš” sāka Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirokausa jauno sezonu.

Mājiniecēm rezultatīvākā ar 17 punktiem bija Ieva Krastiņa, kura izcīnīja arī sešas atlēkušās bumbas, kamēr Šeja Pedija pievienoja 15, Gunta Baško-Melnbārde 13, bet Azanja Stjuarte desmit punktus.

Tikmēr viešņām rezultatīvākā ar 16 punktiem bija Bernisa Mosbija, kamēr Erika Vīlere pievienoja 15, bet Iva Peranoviča 14 punktus, izcīnot arī 11 atlēkušās bumbas zem groziem.

“TTT Rīga” spēli sāka ļoti pārliecinoši, pirmajā ceturtdaļā pretiniecēm ļaujot gūt tikai sešus punktus. Jau mača pirmajās minūtēs laukuma saimnieces pēc diviem Krastiņas divpunktniekiem un Stjuartes precīza metiena panāca 6:0, bet pēc septiņām nospēlētām minūtēm pārsvars sasniedza desmit punktus (14:4). Vēl vienu izrāvienu “TTT Rīga” veica ceturtdaļas beigās, gūstot astoņus punktus pēc kārtas, pēc spēles pirmā nogriežņa esot vadībā ar 22:6.

Savukārt otrās ceturtdaļas otrajā minūtē pēc Krēsliņas tālmetiena mājiniecēm jau bija 20 punktu pārsvars (27:7). Pašās puslaika beigās “Bešiktaš” basketbolistes starpību uz brīdi samazināja līdz 16 punktiem, taču pirmajā spēles daļā nospiedošs pārsvars bija laukuma saimniecēm.

Tikmēr otrajā puslaikā ritēja jau līdzīgāka cīņa, taču “Bešiktaš” ne brīdi nespēja apdraudēt “TTT Rīga” uzvaru. Mājinieču rindās izcēlās Pedija, kura pirmajā puslaikā palika tukšā, bet spēles otrajā daļā guva 15 punktus, beigās mājiniecēm gandrīz panākot arī 30 punktu pārsvaru.

“TTT Rīga” basketbolistes iepriekšējā sezonā FIBA Eirokausā sasniedza izslēgšanas turnīra pirmo kārtu, kurā zaudēja Ungārijas komandai Ceglēdas EEK.