Vācija “bullīšos” uzveic norvēģus, Čehija pēdējā periodā nolauž Šveici (VIDEO)

18/02/2018 12:05

Phjončanas olimpisko spēļu hokeja turnīrā aizvadītas noslēdzošās grupu turnīra spēlēs.

Tā Vācijas izlase ar 2:1 (1:0, 0:1, 0:0) pēcspēles metienu sērijā pieveica Norvēģijas izlasi.

Pirmais periods noslēdzās bez gūtiem vārtiem, bet rezultātu otrā perioda vidū vairākumā atklāja vācieši, kad vairākumā precīzs bija Patriks Hagers. Norvēģi rezultātu izlīdzināja trešā perioda sestajā minūtē, kad vārtus guva Aleksandrs Reihenbergs.

Turpinājumā vārti vairs netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā vācieši bija precīzi pirmajos trīs mēģinājumos, kamēr Norvēģija visus savus mēģinājumus izniekoja.

C apakšgrupas kopvērtējumā Vācija finišēs trešajā vietā, Norvēģija paliks ceturtajā vietā, bet grupas uzvarētāju savā starpā noskaidros Somijas un Zviedrijas izlases. Spēles sākums 14:10 pēc Latvijas laika.

Tikmēr A apakšgrupas spēlē Čehija ar 4:1 (1:1, 0:0, 3:0 uzveica Šveici.

Spēles rezultātu 8.minūtē atklāja čehi, kuri realizēja vairākuma, precīzam esot Mihalam Repikam. Otrajā periodā vārti netika gūti, bet Čehijas izlase aizvadīja jaudīgu noslēdzošo periodu.

Vispirms ceturtajā minūtē vārtus guva Dominiks Kubaliks. Turpinājumā laukumā norisinājās līdzīga cīņa, bet šveicieši tā arī neatrada atslēgu uz Pāvela Francūza sargātajiem vārtiem. Čehija pēdējos divus vārtus guva, kad Šveice bija nomainījusi vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Līdz ar šo panākumu Čehija nodrošināja uzvaru grupā, jo Kanādas izlase, kurai šodien paredzēta spēle ar mājinieci Koreju, divās spēlēs ieguvusi četrus punktus, savukārt čehiem ir jau astoņi. Šveice grupu turnīru noslēgs trešajā vietā.