Višņakovs turpina gūt vārtus, “Spartaks” droši pārspēj “Valmieru”

26/05/2018 17:59

SynotTip Latvijas Virslīgā futbolā šodien sesto panākumu guva pēdējo divu gadu čempione Jūrmalas “Spartaks”, kas desmitās kārtas mačā Slokas stadionā pārliecinoši ar 3:0 pārspēja turnīra pastarīti “Valmiera Glass/ViA”.

Mača rezultātu jau 16. minūtē ar precīzu sitienu no tuvas distances atklāja mājinieku komandas krievu uzbrucējs Artemijs Malejevs, bet 35. minūtē savus pirmos vārtus “Spartaka” labā šajā Virslīgas turnīrā guva Jevgeņijs Kobzars, panākot 2:0. Jūrmalas klubs turpināja aktīvi uzbrukt, tomēr vēl vairāk palielināt pārsvaru čempioniem pirmajā puslaikā neizdevās.

Pēc pārtraukuma “Spartaks” turpināja kontrolēt notikumus laukumā un 60. minūtē savu pārsvaru pārvērta vēl vienā vārtu guvumā. Pēc valmieriešu vārtsarga Elvja Arnava atvairītā sitiena pirmais pie bumbas bija Virslīgas rezultatīvākais spēlētājs Aleksejs Višņakovs, kurš viegli raidīja bumbu viesu vārtos. Višņakovam tie bija jau astotie vārti šosezon, kas ļauj 34 gadus vecajam pussargam saglabāt čempionāta rezultatīvākā spēlētāja godu.

Pēc šiem gūtajiem vārtiem spēle norimās, un nedz Jūrmalai, nedz Valmierai bīstamas vārtu gūšanas izdevības izveidot neizdevās. Cīņas 84. minūtē viesi pēc stūra sitiena šķietami bija guvuši goda vārtus, taču mača galvenais tiesnesis Mārtiņš Veģeris bez minstināšanās fiksēja noteikumu pārkāpumu pret “Spartaka” vārtsargu Jevgeņiju Nerugalu.

Šodien izcīnītais panākums ļauj jūrmalniekiem kopvērtējumā ar iekrātajiem 19 punktiem pacelties uz dalītu otro vietu. Tikpat punktu ir arī “Ventspils” vienībai, taču kurzemniekiem šovakar plkst. 19:30 vēl priekšā interesantas duelis pret novadniekiem “Liepājas/Mogo” futbolistiem. Tikmēr “Valmiera Glass/ViA” kontā joprojām ir tikai viens punkts par neizšķirtu viesos pret “Metta/LU”.