“Warriors” atgūstas pēc smaga sākuma un sērijā pret “Rockets” panāk izšķirošo cīņu (VIDEO)

27/05/2018 08:16

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) “play-off” izšķirošo septīto spēli Rietumu konferences finālsērijā panākusi čempione Goldensteitas “Warriors”, kas šonakt Oklendā pārliecinoši ar 115:86 lika kapitulēt Hjūstonas “Rockets”.

Kareivju panākuma galvenais kaldinātājs bija Klejs Tompsons, kurš realizēja deviņus tālmetienus un maču noslēdza ar 35 punktiem. Piecus trejačus un 29 punktus pievienoja Stefens Karijs, bet 23 punkti trešā “Warriors” snaipera Kevina Durenta rēķinā. “Rockets”, kas šonakt bija spiesta iztikt bez paceles cīpslas savainojuma guvušā Krisa Pola, sastāvā ar 32 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Džeimss Hārdens.

Hjūstona lieliski uzsāka šo maču, pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar +17 (39:22), un bija noskaņojusies jau šonakt no tālākas cīņas izslēgt pēdējo trīs gadu NBA finālisti “Warriors”. Stīve Kera padotie līdz puslaika pārtraukumam spēja sadeldēt atstatumu līdz desmit punktiem (51:61).

Pakaļdzīšanās turpinājās trešajā ceturtdaļā, vēl nepilnas četras minūtes līdz perioda beigām vadību saglabājot viesiem (74:73). Tomēr atlikušajās ceturkšņa minūtēs pilnībā dominēja Goldensteita, veicot 11:3 izrāvienu (84:77). “Warriors” pie tā neapstājās un noslēdzošajā ceturtdaļā turpināja audzēt savu handikapu, kas beigās sasniedza pavisam neviesmīlīgos +29 (115:86). J

āatzīmē, ka sezonas gaitā ļoti rezultatīvu sniegumu demonstrējusī “Rockets” komanda otrajā puslaikā spēja gūt vien 25 punktus… . Esošie līgas čempioni pēc nesekmīgā mača ievada nākamajos trīs periodos pilnībā sagrāva savu sāncensi ar rezultātu 93:47. Izšķirošā septītā cīņa paredzēta naktī uz otrdienu “Rockets” laukumā.

Izšķirošā septītā spēle nepieciešama arī pretējā konferencē, kur šonakt Bostonā (plkst. 3:30) pirmo šīs sezonas NBA finālisti savā starpā noskaidros “Celtics” un Klīvlendas “Cavaliers”. Pēdējo reizi abu finālistu noskaidrošanai visas septiņas cīņas bija nepieciešamas tālajā 1979. gadā

NBA izslēgšanas spēles, Rietumu konferences finālsērija

Goldensteitas “Warriors” – Hjūstonas “Rockets” 115:86 (22:39, 29:22, 33:16, 31:9) (sērijā 3-3)