“Warriors” ”pārbrauc pāri” “Rockets” un svin otro uzvaru sērijā (VIDEO)

21/05/2018 07:42

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences trešajā finālsērijas mačā graujošu uzvaru izcīnījusi Goldensteitas “Warriors” komanda, kas savā laukumā ar 126:85 sagrāva Hjūstonas “Rockets” basketbolistus. Uzvarētāju rindās 35 punktus guva saspēles vadītājs Stefans Karijs.

Abas vienības uz Ouklendu devās ar neizšķirtu sērijā – 1:1. Pirmajā mačā uzvaru svinēja pērnās sezonas čempionvienība, taču otrajā duelī panākumu izcīnīja šīs sezonas pamatturnīra uzvarētāja “Rockets”.

Duelis uzsākās ļoti līdzīgā cīņā, sevišķi neatraujoties nevienai no vienībām, tomēr pirmās ceturtdaļas izskaņā “Warriors” izdevās vairāku veiksmīgu darbību kopums, kā rezultātā, NBA čempione pirmās 12 minūtes noslēdza ar deviņu punktu pārsvaru – 31:22.

Lai gan otrajā ceturtdaļā “Rockets” izdevās pietuvoties līdz mīnuss seši, tomēr “Warriors” vienība vadību turpināja sargāt desmit punktu robežās. Arī, dodoties pārtraukumā, NBA čempionei 11 punktu handikaps – 54:43.

Taču pēc atpūtas Stīva Kera vadītā “Warriors” komanda “uguņoja”. Nepārspējami uzbrukumā darbojās Stefans Karijs un Kevins Durants. Goldensteitas komanda prata pārsvaram, pievienot vēl desmit punktus – 88:67.

Pēdējā ceturtdaļā “Rockets” aizsardzība saira pa vīlītēm un, “Warriors” to uzvarot, ar 38:18, tika svinēta graujoša uzvara – 126:85.

Uzvarētāju rindās teicamu dueli aizvadīja Stefans Karijs, kurš guva 35 punktus. Interesanti, ka 26 punktus saspēles vadītājs iemeta otrajā puslaikā. Vēl “Warriors” zvaigznes kontā sešas atlēkušās bumbas un tikai viena kļūda.

Kevins Durants pievienoja 25 punktus, sešas atlēkušās bumbas zem groziem un tikpat rezultatīvas piespēles partneriem. Dreimondam Grīnam atkal daudzpusīgs sniegums – 10 punkti, 17 atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles.

Savukārt “Rockets” rindās Džeimsam Hārdenam 20 punkti, piecas bumbas zem groziem un deviņas rezultatīvas piespēles, bet Krisam Polam 13 punkti un 10 rezultatīvas piespēles.