“Mogo” uzvar “Liepāju virslīgas līderu cīņā, pārējos mačos uzvar favorīti

07/10/2017 19:54

Šodien norisinājās trīs mači “Optibet” Hokeja līgas (OHL) ietvaros. Turnīra līdervienību spēlē HK “Mogo” ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) viesos apspēlēja “Liepāja”/”Optibet” spēlētājus.

Cīņas gaitā divreiz liepājnieki izvirzījās vadībā, tomēr “Mogo” abas reizes atspēlējās, turklāt divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām izrāva uzvaru, kad izcēlās ndrejs Lavrenovs.

Vēl uzvarētājiem pa reizei precīzi bija Elviss Želubovskis un Krišs Lipsbergs, kamēr liepājnieku rindās izcēlās Edgars Homjakovs un Daniels Bogdzjuls.

Vēl vienā mačā sestdien “Kurbads” ar 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) mājās droši apspēlēja kopvērtējuma pastarīti “Prizmu”. Šeit “Kurbada” labā precīzi bija Sandis Zolmanis, Toms Zeltiņš, Martins Lavrovs un Jānis Sprukts, kuram tie bija pirmie vārti Latvijas čempionātā kopš 2004.gada.

Savukārt “Prizmai” goda vārtus iemeta latviešu izcelsmes krievu spēlētājs Haralds Podziņš.

Tikmēr “Zemgale”/LLU komanda sestdien līdzīgā “Optibet” Hokeja līgas (OHL) spēlē ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) izbraukumā pieveica “Rīgu”.

Pirmajās trešdaļās divreiz vadībā izvirzījās rīdzinieki, tomēr Jelgavas komanda allaž izlīdzināja rezultātu izlīdzināja un trešā perioda ievadā jau paši pārņēma vadību. Kaut “Rīga” vēl panāca 3:3, 54.minūtē uzvaras vārtus guva Ričards Bernhards.

Vēl “Zemgale”/LLU rindās divreiz precīzs bija baltkrievs Ivans Ribčiks, bet vienus vārtus iesita Imants Ļeščovs.

Savukārt rīdzinieku labā izcēlās Vladislavs Koniševs, Sergejs Piskunovs un Kristaps Jākobsons.

Centrālais čempionāta septītās kārtas mačs notiks vēlāk sestdien, kad līderu duelī “Liepāja”/”Optibet” uzņems “Mogo”. Tāpat čempione “Kurbads” mājās spēkosies ar pastarīti “Prizma”.

Kopvērtējumā tagad līderei “Liepāja”/”Optibet” ir ar 14 punktiem piecās spēlēs, ar 13 punktiem sešās cīņās seko “Mogo”, bet attiecīgi desmit un deviņi punkti ir “Zemgale”/LLU komandai un “Kurbadam”.

Sešus punktus guvusi “Rīga”, bet “Prizma” savākusi divus punktus.

Šosezon Latvijas totalizatoru kompānija “Optibet” kļuvusi par hokeja virslīgas ģenerālsponsoru. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, virslīgā vairs nespēlē “Pārdaugava”.

Katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, izslēgšanas turnīrā iekļūstot četrām labākajām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Savukārt pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.