Zidāns pagarinājis līgumu ar “Real” un dubultojis savu algu

Spānijas un UEFA Čempionu līgas uzvarētāji Madrides “Real” pagarinājuši līgumu ar komandas galveno treneri Zinedinu Zidānu, vēsta laikraksts As.

Pēc klubam tuvu stāvoša avota ziņām, jaunais līgums noslēgts līdz 2020. gadam. Par jauno vienošanos tiks paziņots tuvākajā laikā, tāpat kā par spāņu pussarga Isko nākotni klubā. Kā zināms, vairāki Eiropas klubi vēlas savā īpašumā iegūt talantīgo Isko, taču šobrīd vēl nav skaidrības, kur spānis turpinās savu karjeru.

Iepriekš par Isko nopietnu interesi izrādīja Parīzes “Saint-Germain”, taču pēc Neimāra pārejas klubam būs sarežģīti savā īpašumā iegūt spāņu pussargu, lai nepārkāptu UEFA Financial fair play noteikumus.

Runājot par Zidānu, tad trenera alga pieaugs teju divas reizes. Proti, līdz šim francūzis saņēma 4,35 miljonus eiro par sezonu, taču pēc jaunās vienošanās viņa alga var pieaugt līdz 8 miljoniem. Šajā summā iekļauti arī bonusi.

Zinedins Zidāns pie “Real” stūres stājās 2016. gadā, kad sezonas vidū pārņēma galvenā trenera pienākumus. Zidana vadībā komanda sasniedza 40 nezaudētu spēļu sēriju, kas ir Spānijas klubu rekords.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar