Zlatanam “Galaxy” piedāvā grandiozu līgumu

Zlatans Ibrahimovičs, sportazinas.com

Zviedru superzvaigzne Zlatans Ibrahimovičs varētu pārcelties uz Losandželosu, kur viņam grandiozu naudas summu ir gatava maksāt “Galaxy” komanda. Tāpat tiek ziņots, ka par uzbrucēja pakalpojumiem interesējas cita šīs pilsētas komanda – FC “Los Angeles”.

Kā ziņo Los Angeles Times, tad “Galaxy” ir gatavi Ibrahimoviču padarīt par vislabāk apmaksāto futbolistu MLS līgā. Tiek lēsts, ka uzbrucējam tiks piedāvāts līgums, kurš gada laikā futbolista kontu papildināts ar 7,7 miljoniem dolāru.

Šobrīd vislabāk atalgotais spēlētājs MLS ir brazīliešu pussargs Kakā. Bijušā AC “Milan” un Madrides “Real” futbolista alga sastāda 7,2 miljonus dolāru par sezonu. Kakā spēlē Orlando “City” rindās.

Iepriekš kolorītais futbola aģents Mino Raiola, kurš pārstāv arī Ibrahimoviča intereses paziņoja, ka viņa klients karjeru turpinās Eiropā. Tāpat nav izslēgta iespēja Zviedrijas izlases uzbrucēju atkal redzēt Mančestras “United”.

Aizvadītajā sezonā Zlatans spēlēja Mančestras “United” rindās un Anglijas Premjerlīgā laukumā izgāja 28 spēlēs un guva 17 vārtus.

Ibrahimovičs šobrīd ārstējas no savainojuma un pilnvērtīgi varēs sākt trenēties ap jauno gadu.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar