Znaroka vadītā SKA nākamos divus mačus bez diskvalificētā Plotņikova

20/03/2018 12:53

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Disciplinārā komiteja par sitienu pretinieka galvas apvidū uz diviem mačiem diskvalificējusi Sanktpēterburgas SKA uzbrucēju Sergeju Plotņikovu.

Starpgadījums notika Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla trešās spēles 43.minūtē, kad Plotņikovs apmalē ietrieca mājinieku komandas Jaroslavļas “Lokomotiv” spēlētāju Vladislavu Kartajevu. SKA uzbrucējs tika sodīts ar noraidījumu līdz spēles beigām, kā arī viesi no Sanktpēterburgas bija spiesti nākamās piecas minūtes aizvadīt skaitliskajā mazākumā.

Uzvaru mačā ar 2:0 izcīnīja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā SKA, sērijā atkal izvirzoties priekšā ar 2-1. Sērijas ceturtā spēle paredzēta šodien Jaroslavļā.

Bez piešķirtās diskvalifikācijas Plotņikovam arī piemērots naudas sods. Aizvadītajā regulārajā sezonā 27 gadus vecais hokejists bija SKA vienības ceturtais rezultatīvākais spēlētājs, 55 cīņās izceļoties ar 39 punktiem (16+23). “Play-off” turnīrā uzbrucējam sešās spēlēs viena rezultatīva piespēle.