“Getafe” uzvar un turpina cīņu par vietu UEFA Čempionu līgā

30/06/2020 13:07

Divus vārtus gūstot Haimem Matam, “Getafe” pirmdien izcīnīja uzvaru Spānijas futbola čempionāta 32.kārtas spēlē.

“Getafe” mājās ar 2:1 (1:0) uzveica vienu no savām tuvākajām sekotājām Sansevastjanas “Real Sociedad”, turpinot cīņu par pirmo četrinieku jeb UEFA Čempionu līgas zonu.

Vadībā mājinieki izvirzījās 20.minūtē, kad strīdīgā situācijā piespriestu 11 metru soda sitienu realizēja Mata. Otrajā puslaikā, 55.minūtē, veseli trīs “Real Sociedad” futbolisti apsteidza “Getafe” aizsardzības līniju, Adnanam Januzajam izlīdzinot rezultātu.

Vadību Hetafes komanda atguva septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad pēc auta izmešanas Mata soda laukumā saņēma bumbu un no asa leņķa raidīja bumbu mērķī.

Jau ziņots, ka pirmo vietu turnīra tabulā saglabāja Madrides “Real”, kas svētdien viesos ar 1:0 (1:0) uzvarēja Barselonas “Espanyol”. Madridieši pat ieguva divu punktu pārsvaru, jo vicelīdere “Barcelona” sestdien cīnījās neizšķirti 2:2 (1:0) ar Vigo “Celta”.

Ar 71 punktu 32 spēlēs pirmo vietu ieņem Madrides “Real”, kas par diviem punktiem apsteidz “Barcelona”. Tālāk ar 58 un 54 punktiem attiecīgi seko Madrides “Atletico” un “Sevilla”. Piecinieku ar 52 punktiem noslēdz “Getafe”,  bet 51 punkts ir “Villarreal” komandai.