“Jūrmalas Sports” pieveic MSĢ/LAT-98 komandu, gūstot otro uzvaru “SynotTip” virslīgā

14/10/2015 21:53

Rīga, 14.okt., LETA. Panākumu “SynotTip” virslīgas handbola čempionāta spēlē trešdien izcīnīja “Jūrmalas Sports” vienība, kas savā laukumā ar 28:21 (16:11) apspēlēja pagaidām bez uzvarām spēlējošo MSĢ/LAT-98 komandu.

Lai gan spēli ar diviem vārtu guvumiem atklāja jūrmalnieki, izvirzoties vadībā ar 2:0, turpinājumā MSĢ/LAT-98 atbildēja ar trim vārtiem un spēja pārņemt vadību. Puslaika pirmās desmit minūtes aizritēja līdzīgā cīņā, taču tad sāka izpausties “Jūrmalas Sporta” pārākums – laukuma saimnieki veica izrāvienu 8:1, panākot 11:5 savā labā, bet puslaiku noslēdza ar piecu vārtu pārsvaru (16:11).

Otrajā puslaikā jūrmalnieki veiksmīgi noturēja iegūto pārsvaru un pat to palielināja. 44.minūtē pēc Mareka Černousova metiena pirmoreiz tika panākts desmit vārtu pārsvars (24:14), bet maksimālais atrāviens (+11) sasniegts brīdi vēlāk, kad atkal precīzs bija Černousovs. Spēli “Jūrmalas Sports” uzvarēja ar 28:21, izcīnot otro panākumu četrās spēlēs.

Uzvarētājiem pa četriem vārtiem iemeta Jānis Kupčs, Edvīns Latkovskis un Alberts Gulbis.

Savukārt MSĢ/LAT-98 rindās pa sešām reizēm precīzi bija Igors Ignatjevs un Emīls Kurzemnieks.

Šoruden abas komandas jau reizi bija tikušās, kad Rīgas atklātā čempionāta spēlē par trešo vietu jūrmalnieki sagrāva MSĢ/LAT-98 ar 26:12, lai gan pēc puslaika bija vien minimālā vadībā ar 7:6.

Turnīra līderes ir Dobeles “Tenax” un ASK/LSPA komandas, kas guvušas pa astoņiem punktiem četrās spēlēs, joprojām cīnoties bez zaudējumiem.

Šīm vienībām ar četriem punktiem seko “Ogre”/”Miandum”, “Celtnieks”, “Vaiņode” un “Jūrmalas Sports”, bet bez punktiem pagaidām ir Ludzas “Latgols” un MSĢ/LAT-98.

Jaunajā sezonā astoņas vīriešu komandas aizvadīs trīs apļu turnīru. MSĢ/LAT-98 komandas iegūtie tiks skaitīti kopvērtējumā, tomēr sezonas beigās tai nebūs tiesību piedalīties izslēgšanas turnīrā.

Kā zināms, Latvijas čempionāts šosezon ir ieguvis ģenerālsponsoru – sporta bāru “SynotTip”.