“Orebro” ar Ābolu ierindā SHL izslēgšanas spēles sāk ar neveiksmi

16/03/2019 19:39

Latviešu uzbrucēja Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro” komanda sestdien ar zaudējumu sāka Zviedrijas augstākās hokeja līgas (SHL) izslēgšanas turnīru.

“Play-off” pirmās kārtas pirmajā spēlē “Orebro” izbraukumā ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Vekšes “Lakers”, sērijā līdz divām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Ābols šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā laikā veica vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja 50% iemetienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šīs sērijas nākamā spēle pirmdien notiks “Orebro” laukumā. Pāra uzvarētāja pēc tam ceturtdaļfinālā tiksies ar regulārā čempionāta labāko vienību Kārlstades “Farjestad”.

Regulārajā čempionātā Ābols 45 mačos guva 18 vārtus un veica astoņas rezultatīvas piespēles, būdams piektajā vietā līgas labāko snaiperu sarakstā.

“Orebro” regulārajā turnīrā izcīnīja desmito vietu un kā pēdējā kvalificējās izslēgšanas turnīram, kamēr “Lakers” ieņēma septīto pozīciju.

Ābols “Orebro” vienībai pievienojās aizpērn jūnijā, noslēdzot līgumu uz divām sezonām, turklāt februārī tas tika pagarināts vēl uz diviem gadiem. Erebrū komandas sastāvā viņš aizvadīja 26 mačus, izceļoties ar vienu rezultatīvu piespēli, tomēr nozīmīgu lomu nespēja iegūt.

Pagājušā gada janvārī latvietis tika izīrēts Zviedrijas otrās līgas jeb “Allsvenskan” vienībai “Karlskoga”, kuras sastāvā 18 cīņās guva septiņus vārtus un veica desmit rezultatīvas piespēles.