Sofijas ”Levski” Eirokausu sezonu negaidīti noslēdz pret Lihtenšteinas klubu

17/07/2018 21:07
Sofijas ''Levski'', Sportazinas.com

UEFA Eiropas līgā aizvadītas pirmās kvalifkācijas kārtas atbildes spēles un pērnās sezonas Bulgārijas čempionāta bronzas medaļniece Sofijas ”Levski” savā laukumā ar 3:2 pieveica Lihtenšteinas klubu ”Vaduz”, taču divu spēļu summā negaidīti noslēdza Eirokausu sezonu.

Abu komandu pirmā spēle Lihtenšteinas galvaspilsētā Vaducā noslēdzās ar minimālu mājinieku uzvaru – 1:0. Tomēr Sofijas ”Levski” cīņu savā laukumā uzsāka visai neveiksmīgi, ielaižot jau 25. minūtē. Lai gan 53. minūtē titulētais Bulgārijas klubs spēja izvirzīties vadībā, precīzi sitot Serdžio Busam un Aimenam Belaidam, tomēr divas minūtes vēlāk ”Vaduz” panāca izlīdzinājumu.

Pašās dueļa beigās, 85. minūtē, Sofijas ”Levski” atkal prata izvirzīties vadībā, tomēr Staņislava Kostova noraidījums dažas minūtes vēlāk izdzēsa Bulgārijas kluba iespējas uzvarēt divus spēļu summā. Duelis divu spēļu summā noslēdzās neizšķirti 3:3, taču ”Vaduz” komanda, kas spēlē Šveices pēc spēka otrajā līgā, izbraukumā guva vairāk vārtus, triumfējot pārī.

Tāpat otrajā kārtā iekļuvusi Glāzgovas ”Rangers”, kuru šajā sezonā vadīs ”Liverpool” leģenda Stīvens Džerards. ”Rangers” izbraukumā nospēlēja 0:0 ar Maķedonijas klubu “Shkupi”, triumfējot divu spēļu summā ar 2:0.

Vēl otro UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas kārtu sasniegusi Budapeštas “Honved”, kas pirmajā spēlē ar 1:2 piekāpās Skopjes “Rabotnicki”, tomēr atbildes spēlē ar 4:0 sagrāva Maķedonijas klubu, ar 5:2 uzvarot divu spēļu summā.