Stenlija kausa izcīņa sākas ar “Capitals” uzvaru (VIDEO)

16/05/2021 09:04
Vašingtonas Capitals

Aizvadītajā naktī Vašingtonā norisinājās Stenlija kausa pirmās kārtas pirmā spēle, kurā vietējā “Capitals” papildlaikā ar 3:2 apspēlēja Bostonas “Bruins” un izvirzījās vadībā sērijā līdz četrām uzvarām ar 1:0.

Mājinieki rezultātu atklāja septītajā minūtē. “Capitals” devās pretuzbrukumā un izmantoja to, ka iepriekšējā epizodē Bostonas aizsargs Čarlijs Makavojs bija palicis bez nūjas. Ātra saspēle noslēdzās ar precīzu metienu no šaurā leņķa Toma Vilsona izpildījumā – 1:0. Līdz pirmajam pārtraukumam “Bruins” panāca izlīdzinājumu – Kertiss Lazārs uzvarēja iemetienu, pie ripas tika Džeiks Debrasks un ar stipru metienu guva vārtus – 1:1. Šajā epizodē savainojumu guva “Capitals” vārtsargs Viteks Vanečeks, kurš vairs nevarēja turpināt spēli un viņa vietā vārtos stājās Kreigs Andersons.

Otrajā periodā Vašingtona atkārtoti izvirzījās vadībā – ripa pēc Brendena Dillona metiena no zilās līnijas ielidoja Tukas Raska vārtos – 2:1. Trīs minūtes pirms trešdaļas beigām ripa pēc Nika Ričija pieskāriena vārtu priekšā šķērsoja līniju un rezultāts atkal bija neizšķirts – 2:2. Noslēdzošajā periodā vārti netika gūti, savukārt papildlaika piektajā minūtē uzvaru Vašingtonai atnesa Timotijs Ošī, kura metiens no tālās distances pēc Vilsona piespēles izrādījās netverams “Bruins” vārtsargam – 3:2.

Šovakar plkst. 19:00 pēc Latvijas laika pirmo maču sērijā pret Ņujorkas “Islanders” aizvadīs Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins”, savukārt plkst. 22:00 laukumā dosies Vegasas “Golden Knights” un Minesotas “Wild”.