ULEB Eirokauss: Meiers piedzīvo zaudējumu, Žagaram panākums

16/10/2019 23:51

Latvijas izlases basketbolista Mārtiņa Meiera četri punkti trešdien ULEB Eirokausa trešās kārtas spēlē neglāba Podgoricas “Buducnost VOLI” no zaudējuma, kamēr Artūra Žagara pārstāvētā Badalonas “Joventut” izcīnīja otro panākumu pēc kārtas.

D apakšgrupas spēlē Melnkalnes vienība “Buducnost VOLI” savā laukumā ar rezultātu 59:62 (21:10, 14:22, 11:15, 13:15) piekāpās Gdiņas “Arka Asseco”.

Meiers laukumā pavadīja septiņas minūtes un 42 sekundes, kuru laikā guva četrus punktus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un spēli noslēdza ar trim efektivitātes koeficienta punktiem.

Melnkalnes kluba rindās ar 14 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām izcēlās Martins Hasans, bet pa punktu mazāk guva Martins Kobs, kura rēķinā arī sešas rezultatīvas piespēles.

“Buducnost VOLI” šosezon visās trijās spēlēs piedzīvojuši zaudējumus, tādējādi ieņemot pirmspēdējo, piekto vietu apakšgrupā.

Tikmēr C apakšgrupas spēlē Artūra Žagara pārstāvētā Badalonas “Joventut” ar rezultātu 85:82 (19:22, 17:16, 24:23, 25:21) uzvarēja Stambulas “Darussafaka”.

Žagars laukumā pavadīja vien trīs ar pusi minūtes, kuru laikā iemeta savu vienīgo divpunktu metienu un pieļāva divas kļūdas, spēli noslēdzot ar negatīvu efektivitātes koeficientu -3.

Uzvarētāju rindās ar 17 punktiem rezultatīvākais bija Havi Lopess-Arostegi. Badalonas komanda trīs spēlēs tikusi pie divām uzvarām, kas C apakšgrupā ļauj ieņemt otro vietu.

ULEB Eirokausā 24 komandas ir sadalītas četrās apakšgrupās, bet otro posmu sasniegs katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.