Mairis Briedis – Arturs Manns

Home Forums Cīņas sports Mairis Briedis Mairis Briedis – Arturs Manns

  • Radītājs
    Temats
  • #302505
    Sportazinas
    Administrators

    Cīņas diskusija

    • This topic was modified pirms 2 years, 5 months by Sportazinas.
Viewing 10 replies - 1 through 10 (of 10 total)
  • Authors
    Atbildes
  • #302516
    Mārtiņš
    Viesis

    Mairis labākais!!!Lai viņam īstajos brīžos nenotrīc roka.😀Latvieši rullē.💪👍

    #302518
    Jevgēnijs
    Viesis

    Briedim būs smaga cīņa pret Mannu, bet nu visa Latvija tic , ka Briedis aizies un izdarīs savu darbu un iznāks no ringa ar uzvaru. Veiksmi, par skaistu boksu! Mēs esam tavs dopings 🇱🇻

    #302544
    Mario
    Viesis

    Domāju, ka šis varētu būt līdzīgs stāsts kā Rokija filmā. Kur tika dota iespēja jaunam un perspektīvam censonim sevi pierādīt. Jācer, ka Mairim jau galvā nav uzvaras domas jo ir skaidrs, ka šī nav viņa karjeras lielākā cīņa. Bet tajā paša laikā zaudējot – Tu zaudēsi ļoti daudz. Veiksmi.

    #302563
    Zigurds
    Viesis

    Mairis ir laba fiziska forma un domaju kad bus laba cina .Galvenais ir nebut mierigam bet Mairim ir jabut dusmigam un tad Mannu plani klasies ,Es ar 🦌🤣🤣🤣🤣

    #302603
    Jānis
    Viesis

    Vēlu veiksmi Briedim šajā cīņā. Es tici, ka lielas un ļoti lielas cīņas vēl tikai priekšā. Par Latviju

    #302615
    janis
    Viesis

    Mairis uzvarēs!!!

    #302626
    Ģirts
    Viesis

    <p style=”text-align: left;”>Veiksmi un izturību Mairim!</p>

    #302628
    Jānis
    Viesis

    Principā Arturs Manns gan miesasbūves ziņā un auguma ziņā pret Mairi ir švakāks! Tāpēc 100% Mairim uzvara ir rokā!! Turies Mairi un sagādā kārtējos boksa svētkus Latvijai! “Īzī” . Lai veicas!

    #302630
    Jānis
    Viesis

    Un vēl kas …  Mairis pret Usiku bija 1:1, tātad iznākums ir zināms! Mairim uzvara un tas būs diezgan, kā saka, “īzī”!  😀

    #302647
    Dagnis
    Viesis

    Vēlu tev veiksmi un ticu ,ka tu vari vinnēt esmu vienmēr par tevi ! Jeb kurā gadījumā lai kāds būtu rezultāts tu būsi mūsu boksa čempions ! 👍👍🙂

     

     

Viewing 10 replies - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām