Bertāns un Pasečņiks sasniedz 10 punktu atzīmi, ”Wizards” piedzīvo sagrāvi pret čempioni (VIDEO)

18/01/2020 04:46

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) šonakt Dāvis Bertāns un Anžejs Pasečņiks guva attiecīgi 12 un 11 punktus, taču viņu pārstāvētā Vašingtonas ”Wizards” ļoti rezultatīvā mačā izbraukumā ar 111:140 piedzīvoja sagrāvi pret pašreizējo NBA čempioni Toronto ”Raptors” un cieta trešo neveiksmi pēc kārtas.

Bertāns laukumā pavadīja 27 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā guva 12 punktus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas (abas aizsardzībā), izdarīja divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu un bloķēja vienu pretinieku metienu. Latvietis šoreiz pieļāva četras kļūdas, nopelnīja četras personīgās piezīmes un spēli pabeidza ar negatīvu +/- rādītāju (-14).

Savukārt Pasečņiks nospēlēja 23 minūtes un 14 sekundes, gūstot 11 punktus un savācot sešas bumbas zem groziem (piecas no tām aizsardzībā). Anžejs maču pabeidza bez nevienas piezīmes, taču pieļāva divas kļūdas un ieguva otro sliktāko +/- rādītāju (-22) komandā.

”Wizards” maču uzsāka ļoti neveiksmīgi, ļaujot mājiniekiem pirmajās minūtēs veikt 14-2 izrāvienu un izvirzīties vadībā ar 16:5. Lai gan nedaudz vēlāk Vašingtona samazināja rezultāta starpību līdz sešiem punktiem (14:20), pirmās ceturtdaļas turpinājumā ”Raptors” panāca +15 un pabeidza pirmo ceturksni ar 12 punktu pārsvaru – 38:26. Turklāt otrās ceturtdaļas ievadā čempioni veica vēl vienu 14:2 izrāvienu un panāca sev jau 24 punktu pārsvaru (52:28), no kura viesi līdz otrā ceturkšņa beigām gan daļu sadeldēja – 51:65.

Otrā puslaika sākumā Toronto palielināja savu pārsvaru līdz 18 punktiem (73:55), bet ”Wizards” nedaudz vēlāk, veicot 9:0 izrāvienu, strauji samazināja rezultāta starpību un pietuvojās pretiniekiem līdz deviņu punktu atstatumam – 68:77. Pēc tam gan mājinieki ievērojami attālinājās un trešās ceturtdaļas beigās atjaunoja 24 punktu pārsvaru – 100:76. Pēdējā ceturkšņa ievadā ”Raptors” vairākkārt panāca 27 punktu pārsvaru un nedaudz vēlāk pat palielināja to līdz 33 punktiem (131:98), beigās izcīnot graujošu uzvaru ar 140:111.

Mājiniekiem rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Normans Pauels. Tāpat 20 gūto punktu atzīmi sasniedza arī Terenss Deiviss (23) un Marks Gazols (20). Savukārt Vašingtonas rindās rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Terenss Deiviss. Tikmēr ar ”double-double”, gūstot 17 punktus un izcīnot desmit atlēkušās bumbas, izcēlās Aizeks Bonga.

Toronto šonakt izcīnīja otro panākumu pēc kārtas un ceturto uzvaru pēdējos sešos mačos, bet viesi piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas. ”Raptors” ar bilanci 27-14 šobrīd ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē. Savukārt Vašingtona ar bilanci 13-28 patlaban tajā pašā konferencē ierindojas tikai 12. pozīcijā.

Nākamais mačs ”Wizards” paredzēts pēc divām dienām (20. janvārī) – pulksten 21:00 pēc Latvijas laika pret Detroitas ”Pistons”, ko būs jāuzņem savā laukumā.