Gutkovskis gūst vārtus izgājienā pret vārtsargu “Rakow” pārliecinošā uzvarā (VIDEO)

19/09/2021 16:01
Vladislavs Gutkovskis

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis svētdien guva vārtus Polijas ekstraklases astotās kārtas spēlē un palīdzēja Čenstohovas “Rakow” komandai izcīnīt uzvaru. “Rakow” viesos ar rezultātu 3:0 (0:0) pārspēja Melecas “Stal”.

Viesus 58.minūtē vadībā izvirzīja Ivi Lopess, bet desmit minūtes vēlāk “Rakow” nonāca mazākumā, jo otro dzelteno kartīti spēlē nopelnīja uzbrucējs Fabiu Stērdžens. Vēl pēc trim minūtēm, veicot dubulto maiņu, mačā iesaistījās arī Gutkovskis.

Desmit minūtes pirms pamatlaika beigām Gutkovskis pretuzbrukumā apsteidza pretinieku aizsargus un saņēma Patrika Kuna piespēlēto bumbu. Latvijas futbolistam pretī bija vairs tikai pretinieku vārtsargs, kurš tika pārspēts – 2:0. Punktu “Rakow” uzvarai pielika Mateušs Vdovjaks, kurš kompensācijas laika pirmajā minūtē panāca 3:0. Gutkovskis šosezon ekstraklasē četrās spēlēs guvis divus vārtus.

Tāpat sestdien vārtsargs Pāvels Šteinbors un Belastokas “Jagiellonia” viesos ar 0:3 piekāpās Plockas “Wisla” komandai. Tikmēr pussarga Kristera Tobera nebija pieteikumā, kamēr viņa pārstāvētā Gdaņskas “Lechia” mājās ar 1:0 uzveica Glivices “Piast”. “Lechia” ar 13 punktiem astoņās spēlēs ieņem ceturto vietu, “Rakow” ar 11 punktiem sešās cīņās ir sestā, bet “Jagiellonia” ar deviņiem punktiem astoņos mačos ieņem 11.pozīciju 18 komandu konkurencē.