Maskavas CSKA

Maskavas CSKA ir vēl viena Krievijas hokeja komanda, kura bāzēta Maskavā, Krievijā. Līdz ar to jau būtībā ir skaidrs, ka tā ir spēcīga. Būtībā tā ir nopelniem bagātākā PSRS un Krievijas hokeja komanda, līdz ar to visās mediju platformās ir iespējams atrast ļoti daudz informācijas par konkrēto komandu un tās spēlētājiem.

CSKA Maskava ir 32 reizes kļuvusi par PSRS čempioni, 20 reizes izcīnījusi Eiropas kausu un vienreiz uzvarējusi Špenglera kausa izcīņā. Kā populārākos spēlētājus, kas spēlējuši komandā var minēt Helmutu Balderi, Pāvelu Burē, Valēriju Burē, Sergeju Fjodorovu, Vjačeslavu Fetisovu, Aleksandru Frolovu, Valēriju Harlamovu, Borisu Mihailovu, Vjačeslavu Kozlovu, Igoru Larionovu, Aleksandru Mogiļniju, Vladislavu Tretjaku, Sergeju Zubovu u.c. Ik pa laikam komandā parādās jauni spēlētāji ar savu pienesumu, līdz ar to attīstība nekad neapstājas un vienmēr komandā ir kāda jauna elpa. Līdz ar to tas var mainīt arī visu komandas garu. Sākot ar 2008.-09. gada sezonu komanda spēlē arī jaunizveidotajā Kontinentālajā hokeja līgā kopā ar daudzām citām pasaule slavenām un mazāk slavenām komandām. Krievijas hokeja izlases vienmēr pārsteidz un arī CSKA Maskava nav izņēmums. Arī ziņās komandas vārds parādās ik pa laikam. Katram atliek tikai izprast, kam tieši sekot līdzi un, protams, ir iespējams arī saderēt uz kaut ko, līdz ar to skatīties spēles būs vēl jo azartiskāk katram, kurš to vēlēsies.

Dienas fokusā

Ronens Ginzburgs
28/09/2022 15:58

Ginzburgs par “Prometey” un Čehijas izlasi, trako Putinu un spēlēšanu Rīgā

Jau šo piektdien tiks dots starts apvienotajai Latvijas – Igaunijas basketbola līgai. Šajā sezonā komandu pulku papildinās vienība ar ambicioziem mērķiem – Ukrainas klubs “Prometey”. Martā pārtraucot savu darbību, 2021….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām