Pļaviņam un Točam trenera postenī pievienojas latviešu speciālists

27/01/2021 14:50

Latvijas pludmales volejbola duetam Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs trenera postenī pievienojas arī Jānis Grīnbergs, otrdienas vakarā vēsta sportistu pārstāvis Arnis Tunte.

Pļaviņš un Točs jau nodrošinājuši dalību Tokijas olimpiskajās spēlēs.

Komandas galvenais treneris paliek Genadijs Samoilovs, kuram šogad talkā nāk Jānis Grīnbergs, kurš savulaik bija viens no labākajiem šajā sporta veidā Latvijā.

“Strādāt komandā, kurā ir tik augstas klases sportisti un treneris, man ir liels pagodinājums un motivācija. Domāju, ka, neskatoties uz grūtajiem apstākļiem Covid-19 ierobežojumu dēļ, komanda varēs labi sagatavoties gaidāmajai sezonai un olimpiskajām spēlēm,” apņēmības pilns ir Grīnbergs.

Izmaiņas notikušas arī treniņu procesā – gadu komanda, kā ierasts, sākusi ar treniņnometni Ēģiptē, taču tur tiks pavadīts mazāk laika nekā iepriekšējās sezonas. Aktīvs komandas treniņu process tika sākts jau novembrī, kad sportisti individuāli strādāja pie fiziskās sagatavotības uzlabošanas, izmantojot Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) resursus.

Šobrīd Ēģiptē sportisti aizvada līdz pat trim treniņiem dienā, taču turpmāko treniņu procesu plānots aizvadīt Dubaijā un Tenerifē sparingā ar pasaules klases spēlētājiem, tai skaitā pasaules čempioniem krieviem Oļegu Stojanovski un Vjačeslavu Krasiļņikovu.

Pirmās sacensības plānotas 8.-12.martā Katarā, kur notiks Pasaules tūres četru zvaigžņu sacensības. Šobrīd spēļu kalendārs tiek papildināts, kas sportistus priecē pēc iepriekšējās Covid-19 “paplucinātās” pludmales volejbola sezonas.

“Komanda mājas darbu ir izdarījusi – viss treniņiem nepieciešamais ir nodrošināts, un plāns ir gatavs, tagad atliek domāt tikai par savu attīstību un rezultātiem sacensībās,” saka Pļaviņš.

“Pagaidām koncentrējos uz pirmajiem turnīriem. Šogad esmu izvirzījis vairākus mazos mērķus, lai katrā no sagatavošanās posmiem būtu labākajās sajūtas, tad pamazām vien sasniegsim arī lielo mērķi,” savukārt stāsta Točs. “Prieks par treneri Samoilovu, ka viņš ir gatavs vairāk ceļot kopā ar mums, un domāju, ka daudz mācīšos no trenera Grīnberga. Allaž priecājos arī par atbalstītājiem, kuri ļauj noticēt pašam sev un liek justies nevērtētam.”

Šogad Pļaviņa un Toča atbalstītāju pulkam pievienojies jauns lieldraugs “Optibet”. “Mēs, “Optibet”, esam ļoti iedvesmoti par uzsākto sadarbību. Ceram, ka tā būs veiksmīga un ilgstoša. Šīs sadarbības ietvaros kopā ar sportistiem strādāsim pie kopējā tēla veidošanas un būsim klātesoši ne tikai ar finansiālo atbalstu, gatavojoties sacensībām, bet arī kā komandas trešais, morāli atbalstošais spēlētājs,” pauž “Optibet” zīmola vadītāja Latvijā Zane Liepa.

Tokijas olimpiskās spēles šogad plānotas no 23.jūlija līdz 8.augustam. No 12. līdz 15.augustam plānots Eiropas čempionāts Vīnē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…