Rīgas Dinamo

Dinamo Rīga ir tā komanda, ko Latvijā visdrīzākais zina pat tas, kurš īsti neinteresējas par hokeju vispār. Līdz ar to ir skaidrs, ka komanda ieņem diezgan labu pozīciju.

Rīgas “Dinamo” profesionālais hokeja klubs bāzējas Rīgā, Latvijā. Tā vēsturiskie aizsākumi meklējami 2008. gada 7. aprīlī. Vēlāk komanda tika iekļauta arī Kontinentālajā hokeja līgā (KHL). Klubs “. Kluba mājas spēles notiek Arēnā “Rīga”, kas ir moderna un atbilst visiem starptautiskajiem standartiem attiecībā uz hokeju.

Savā pirmajā KHL sezonā Rīgas “Dinamo” izcīnīja 10. vietu. Gagarina kausa pirmajā kārtā piekāpās Maskavas “Dinamo”. Otrajā sezonā komandai jau veicās labāk, jo tā iekļuva Gagarina kausa izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā, taču tur piekāpās Oļega Znaroka trenētajam Balašihas”. Sezonas beigās komanda ieņēma 8. vietu KHL. Komandā ir vērojamas arī nemitīgas pārmaiņas, piemēra, 2012. gadā par jauno treneri tika iecelts Artis Ābols. Tomēr Dinamo Rīga vairs neveicās tik labi, jo pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē tā nekvalificējās Gagarina kausa izcīņai. Tomēr komanda spēlēja Cerības kausa izcīņā, jo tajā piedalās visas KHL komandas, kuras netika Gagarina kausa izcīņā. Komanda ieguva šo kausu pārspējot Habarovskas “Amur”. Līdz ar to komandai ir daudzas iespējas uzvarēt un pierādīt sevi starptautiski. Latvijā komandu atbalsta, zina un apbrīno daudzi, kā arī ziņās ir iespējams atrast vienmēr jaunu informāciju.

Dienas fokusā

Mareks Mejeris
01/08/2021 21:01

Latvijas vīriešu izlase rezultatīvā mačā Valmierā apspēlē Slovākiju

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Valmierā pārbaudes spēlē uzvarēja Slovākiju. Spēle Vidzemes Olimpiskajā centrā beidzās ar rezultātu 91:84 (21:20, 29:19, 21:27, 20:18). Latvijas izlasē rezultatīvākais bija Rihards Lomažs, kurš guva…