Federers sīvā cīņā pārspēj Kudlu un uz zāliena izcīna 20. uzvaru pēc kārtas

23/06/2018 18:57
federers, sportazinas

Pašreizējais ATP ranga līderis, šveicietis Rodžers Federers, izcīnījis 20. uzvaru pēc kārtas uz zāles seguma, iekļūstot Hallas “Open” turnīra finālā.

Titulētais Šveices tenists pusfinālā ar 7:6 (1), 7:5 sīvā cīņā pārspēja Denisu Kudlu un finālā spēkosies ar horvātu Bornu Koriču. Turnīra uzvarētājs tiks pie 427 tūkstošiem eiro, kā arī pie 500 ATP reitinga punktiem.

Federers, kurš pirmo pozīciju nodrošināja pēc tam, kad sasniedza finālu Štutgartes ATP “World Tour 250” turnīrā, tajā pēcāk arī uzvarot. Tenisa leģenda līdz ar to uz otro vietu rangā nobīdījis Francijas atklātajā čempionātā uzvarējušo spāni Rafaelu Nadalu.

Jau iepriekš šosezon 36 gadus vecais Federers kļuva par visu laiku vecāko tenisistu, kurš bijis planētas pirmās raketes godā, un nu viņš šo rekordu turpina uzlabot.

Federers ATP ranga līderpozīcijā šogad pirmo reizi atgriezās 19.februārī, tāpat viņš uz nedēļu par ranga līderi kļuva maijā, arī tad nomainot Nadalu, kurš gan vēlāk atguva vadību.