REDAKCIJA

Portāls Sportazinas.com ir viens no ietekmīgākajiem un visstraujāk augošajiem sporta medijiem Latvijā. Lielāku atpazīstamību sporta līdzjutēju vidū Sportazinas.com ieguva pēc raksta “Pēc sensācijas paveikšanas “Barons” parāda durvis galvenajam trenerim Gulbim” publicēšanas, kurā tika atspoguļota kontroversiāla situācija tā brīža Latvijas spēcīgākajā basketbola komandā. Laika gaitā Sportazinas.com, kļuvis par vienu no valsts vadošajiem sporta medijiem.
Par vietnes popularitāti liecina, ka 2020. gadā portālu apmeklēja vairāk nekā viens miljons unikālo lietotāju. Tā ir vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju, no kuriem liela daļa Sportazinas.com izmanto kā ikdienas sporta ziņu informācijas ieguves avotu. Uz Sportazinas.com publicēto unikālo saturu ir atsaukušies ne tikai pašmāju portāli, bet arī tādi pasaulē zināmi mediji kā “Eurohoops”, “Sportando”, “Hoopshype”, “Sport-Express”, “Sports.ru” un citi. Gan lietotāju, gan citu mediju atzinība apliecina, ka Sportazinas.com ir uzticams un kvalitatīvs sporta medijs.
Vietnē ir jaunākās ziņas par sporta notikumiem, aizraujošas un izglītojošas intervijas ar sporta personībām, sporta notikumu analīzes un viedokļi, kas sniedz jaunāko informāciju par sporta notikumiem visā pasaulē un Latvijā. Sportazinas.com lasītājiem ir pieejams plašs un unikāls saturs, kas atbilst dažādu sporta veidu faniem un viņu interesēm.

atbalStām

Klubs tika izveidots 2009. gadā. 2011. gadā tika panākta vienošanās ar Vidzemes augstskolu par kopīgas komandas izveidi. 2011./2012.gada sezonā BK “Vidzemes Augstskola” izcīnīja Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas čempionu titulu un jau nākošajā sezonā startēja LBL 2. divīzijā. Komanda 2015./2016. gada sezonā izcīnīja 1. vietu regulārajā čempionātā, savukārt 2016./2017. gada sezonā ieguva 2. vietu LBL 2. divīzijā un saņēma piedāvājumu dalībai LBL augstākajā divīzijā. 2016. gada oktobrī tradīcijām bagātais “Valmieras Futbola klubs” un ambiciozais BK “Vidzemes Augstskola” apvienojās zem nosaukuma “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”. No 2018./2019. gada sezonas komanda startē apvienotajā Latvijas – Igaunijas basketbola līgā. Kluba jaunumiem un sasniegumiem var sekot līdzi Sportazinas.com “Basketbols” sadaļā, kur regulāri tiek atspoguļotas Latvijas – Igaunijas basketbola līgas aktualitātes.

pasūtīt reklāmu

Aizpildiet mūsu kontaktformu un sazināsimies ar Jums!

    TEHNISKIE PARAMETRI

    Mobilie reklāmas baneri

    Datora reklāmas baneri

    logo

    Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām