Gudļevskim uzvara pirmajā “Islanders” pārbaudes spēlē

18/09/2017 00:18

Kristera Gudļevska pārstāvētais Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Ņujorkas “Islanders” ar uzvaru papildlaikā pret Filadelfijas “Flyers” vienību, uzsāka pirmssezonas sagatavošanās posmu.

Kristers Gudļevskis šovasar tika aizmainīts no “Lightning” vienības uz “Islanders” komanda, uzsākot jaunu posmu Ziemeļamerikas karjerā. Pats hokejists norādīja, ka pievienošanās “Islanders” organizācijai ir ar mērķi pierādīt sevi no jauna. Tampabejas komanda vārtsargam līdz galam neuzticējās.

Šodienas spēli pret “Flyers” vārtos uzsāka tieši Gudļevskis, kura pārstāvētā “Islanders” pirmās divdesmit spēles minūtes noslēdza ar bezvārtu neizšķirtu. Otrā perioda 15. sekundē Gudļevski pārspēja “Flyers” hokejists, toties mača 28. minūtē vārtsarga kļūdu izmantoja somu hokejists Jori Lehtera.

Pēcāk komandas kapteinis Džons Tavaress vienus vārtus atguva, bet spēles vidū Gudļevska vietā stājās otrs vārtsargs Kristofers Gibsons. Vārtsargu maiņa notika arī “Flyers” komandā, attiecīgi pārbaudes spēļu cikla dēļ. Gibsons atlikušajā spēles laikā nostāvēja sausā, bet “Islanders” bija atguvuši vēl vienus vārtus un sekoja papildlaiks. Spēles pagarinājumā veiksme stāvēja Ņujorkas pusē, izcīnīta uzvara ar 3:2.