Gutkovskis palīdz “Termalica” izcīnīt uzvaru pār Rakela pārstāvēto “Cracovia”

31/03/2018 20:53

Latvijas futbola uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis sestdien palīdzēja viņa un aizsarga Vitālija Maksimenko pārstāvētajai Ņidzicas “Termalica” komandai Polijas čempionāta cīņā savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēt Krakovas “Cracovia”, kuras rindās spēlēja Deniss Rakels.

Abus vārtus mājinieki guva pašās spēles beigās, kad vispirms 78.minūtē izcēlās Simons Pavlovskis, bet 90.minūtē pārsvaru dubultoja Samuels Štefaniks.

Rakels šo maču uzsāka Krakovas komandas sākumsastāvā, bet 63.minūtē tika nomainīts. Savukārt Gutkovskis laukumā nāca 68.minūtē, tomēr vārtu guvumos nepiedalījās.
Tikmēr Maksimenko spēlei bija pieteikts, bet laukumā nedevās.

Līdz ar to “Termalica” ir pārtraukusi trīs zaudējumu sēriju, kamēr Krakovas klubam pirms sestdienas cīņas vietējā čempionātā bija četras uzvaras pēc kārtas.

Savukārt pie uzvaras sestdien tika arī vārtsargs Pāvels Šteinbors un viņa pārstāvētā Gdiņas “Arka”, kas savā laukumā negaidīti ar 1:0 (1:0) pārspēja vienu no līderēm Varšavas “Legia” vienībai, kas ziemas pāreju periodā iegādājās talantīgo vārtsargu Vjačeslavu Kudrjavcevu.
Vienīgos vārtus šī mača 35.minūtē iesita ukrainis Andris Bogdanovs.

Tiesa, “Arka” komanda šajā mačā uzbruka bīstamām par saviem pretiniekiem, pelnīti tiekot pie uzvaras.
Polijas čempionāta kopvērtējumā vadībā ar 54 punktiem 28 spēlēs atrodas Belastokas “Jagiellonia”, kamēr 51 punkts ir Varšavas “Legia” vienībai.

Tikmēr “Arka” ar 40 punktiem pakāpusies uz astoto vietu, bet “Cracovia” ar 38 punktiem ir desmitā, kamēr aizsarga Igora Tarasova pārstāvētā Vroclavas “Šlask” ar 30 punktiem ir 11.pozīcijā.

Savukārt “Termalica” ar 28 punktiem atrodas 14.vietā starp 16 vienībām.
Pēc 30 mačiem cīņu par medaļām turpinās astoņas komandas, kamēr pārējām astoņām vienībām būs jāspēkojas par vietas saglabāšanu augstākajā divīzijā.