Mūsu hokejistiem Čehijā zaudējumi, Džeriņš neiemet “bullīti”

17/11/2017 21:49

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Andra Džeriņa un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” piektdien izcīnīja uzvaru Čehijas augstākās līgas spēlē.

“Mountfield” viesos ar rezultātu 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja “Mlada Boleslav” komandu, izcīnīdama ceturto uzvaru pēdējās piecās spēlēs.

Džeriņš šajā spēlē laukumā bija 21 minūti un 18 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus un uzvarēja 14 no 25 iemetieniem.

Viņš šajā mačā tika pie iespējas izpildīt pēcspēles metienu, taču tas nebija precīzs.

Tikmēr Cibuļskis 20 minūtēs un 40 sekundēs četras reizes meta pa mājinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un zaudēja savā vienīgajā iemetienā.

Abi latviešu hokejisti maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Cibuļskis šosezon 22 mačos izcēlies ar diviem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm, bet Džeriņam ir vārtu guvums un trīs piespēles 13 dueļos, kuros viņš piedalījies.

Savukārt zaudējumu piektdien cieta uzbrucēja Roberta Bukarta un aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani”, kas savā laukumā ar 1:3 (0:2, 0:0, 1:1) piekāpās Triņecas “Očelari” vienībai.

Bukarts 20 minūtēs un 25 sekundēs veica divus metienus pa pretinieku vārtiem un zaudēja savā vienīgajā iemetienā, kamēr Freibergs 23 minūtēs un 24 sekundēs bloķēja vienu metienu un nopelnīja divas soda minūtes. Bukartam šajā spēlē bija negatīvs lietderības koeficients -1, bet Freibergam šajā rādītājā bija -2.

Šosezon Bukarts 22 dueļos iekrājis deviņus vārtus un sešas piespēles, bet Freibergs 22 mačos ticis pie diviem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Zlīnas komandā sezonu iesāka arī vēl viens latvietis Rihards Bukarts, tomēr viņš ilgstoši netika sastāvā un šonedēļ līgums pēc abpusējas vienošanās tika pārtraukts.

Čehijas čempionāta līderpozīcijā ar 46 punktiem 21 spēlē atrodas Plzeņas “Škoda”, kam ar 42 punktu seko “Očelari”, bet pa 41 punktam guvušas Brno “Kometa” un “Mountfield” vienības.

Tikmēr “Aukro Berani” ar 28 punktiem ieņem devīto vietu.