“Ogre” pārliecinoši uzveic TTU, arī “Betsafe/Liepāja” tiek pie uzvaras

12/12/2017 21:35
BK Ogre Sportazinas.com

Viena no šīs sezonas Latvijas vadošajām komandām “Ogre”, pateicoties pārliecinoši aizvadītai ceturtajai ceturtdaļai, otrdien Baltijas Basketbola līgas (BBL) regulārā čempionāta mačā ar 90:66 (25:21, 23:20, 17:18, 25:7) izbraukumā apspēlēja TTU no Igaunijas.

“Ogres” labā 20 punktus iemeta pieredzējušais Rinalds Sirsniņš, kamēr 16 punktus pievienoja Jānis Antrops. Vēl 15 punktus guva Guntis Sīpoliņš.

Lai arī jau ar pirmajām minūtēm “Ogre” izvirzījās vadībā, laukumā tomēr bija vērojama gana līdzvērtīga cīņa, viesiem no Latvijas pēc pirmā puslaika esot vadībā ar 48:41. Savukārt trešajā ceturksnī “Ogres” pārsvars pārsniedza arī desmit punktus, bet uzvaru nodrošināja lielisks noslēdzošais ceturksnis, kura laikā mājinieki iemeta tikai septiņus punktus, kamēr ogrēnieši atbildēja ar 25.

Ogres basketbolisti BBL sezonu iesāka ar diviem zaudējumiem, bet pēc tam izcīnījuši četras uzvaras pēc kārtas. Iepriekšējā mačā “Ogre” tieši pirms nedēļas Tallinā ar rezultātu 99:76 pārspēja vietējo “Kalev”/TLU vienību.

Ņemot vērā arī “Olybet” Latvijas Basketbola līgu (LBL), ogrēnieši uzvarējuši četros mačos pēc kārtas un septiņos pēdējās astoņās spēlēs.

Tikmēr pie otrās uzvaras šīs sezonas Baltijas Basketbola līgas (BBL) turnīrā tikusi “Betsafe”/”Liepāja”, kas savā laukumā ar 80:72 (17:8, 25:28, 16:19, 22:17) uzvarēja Igaunijas komandu “Port of Parnu”.

“Betsafe”/”Liepāja” sastāvā 18 punktus iemeta Kārlis Lasmanis, kamēr pa 16 punktiem pievienoja Toms Leimanis un Kails Bendžamins, kuram turklāt arī 15 atlēkušās bumbas.

Liepājnieki šo maču iesāka lieliski, jo viņi astoņu minūšu laikā pretiniekiem ļāva gūt tikai četrus punktus, pašiem izvirzoties vadībā ar 17:4. Tik veiksmīgs turpinājums gan nesekoja, jo “Port of Parnu” izlīdzināja spēles gaitu, bet pēc pirmā puslaika “Betsafe”/”Liepāja” joprojām atradās priekšgalā (42:36).

Vēl otrā puslaika ievadā Latvijas klubs atradās diezgan drošā vadībā, tomēr viesi pakāpeniski deficītu samazināja, bet vienu minūti un 40 sekundes līdz pamatlaika beigām tablo vēstīja neizšķirtu 70:70. Neilgi pēc tam Bendžamins un Lasmanis guva Liepājas komandai četrus punktus pēc kārtas, turklāt kopumā galotnē liepājniekiem bija krietni sekmīgāka, kas ļāva mājiniekiem tikt pie otrās uzvaras šīs sezonas BBL turnīrā.

“Betsafe”/”Liepāja” BBL sezonas ievadā cieta četrus zaudējumus pēc kārtas, bet pagājušajā ceturtdienā ar 75:65 pārspēja Baltkrievijas vienības Minskas “Cmoki” otro sastāvu. Pēdējos sešos mačos liepājnieki svinējuši četras uzvaras, tiesa – divas no tām gūtas pret LBL lejasdaļa komandu “Latvijas Universitāti”.

Tikmēr Pērnavas basketbolisti BBL cietuši trīs zaudējumus pēc kārtas.

Liepājnieki ar četrām uzvarām desmit cīņās LBL kopvērtējuma tabulā ieņem piekto vietu, bet Pērnavas klubs ar tādu pašu bilanci ir sestais Igaunijā.