Pēc puslaika +1, pēc mača -19

12/03/2018 21:25

Šovakar VTB Vienotās līgas spēli savā laukumā aizvadīja “VEF Rīga” basketbolisti, kuri tikās ar Krievijas spēcīgāko komandu Maskavas CSKA. Pie panākuma “Arēnā Rīga” tika Maskavas klubs, kas bija pārāks ar 102:83

Mača pirmais puslaiks pagāja līdzīgā cīņā, bet jāizceļ pirmā ceturtdaļa, kurā mājinieki bija vadībā vienu brīdi ar 22:19, bet pēc spēletām 10 minūtēm uz tablo bija 24:24. Arī otrajā ceturtdaļā Vefiņam bija minimāls pārsvars (38:34), bet viesi laukuma saimniekus tālu prom rezultātā neaizlaida, un, ejot pārtraukumā, rezultāts bija 47:46.

Mača trešajā ceturtdaļā jau pašā sākuma viesi guva vairākus punktus pēc kārtas un izvirzījās vadībā. Savu pārsvaru CSKA pakāpeniski palielināja līdz +10, bet Vefiņam izdevās pietuvoties (65:63). Turpinājumā atkal viesi palielināja pārsvaru un pēc spēlētām 30 minūtēm Maskavas klubam bija +8 (76:68).

Spēles pēdējā ceturtdaļā laukuma saimnieki nespēja atspēlēties un galarezultātā nācās piedzīvot zaudējumu – 83:102.

“VEF Rīga” rindās 18 punktus guva Pols Kārters, bet 15 punktus pievienoja Kens Brauns. Tikmēr CSKA sastāvā ar 18 punktiem izcēlās Ņikita Kurbatovs, bet 17 punktus guva Korijs Higinss.

Pirms došanās uz Rīgu piektdienas vakarā CSKA mājās ar 101-76 sagrāva Spānijas komandu Malagas “Unicaja”, nostiprinoties Eirolīgas kopvērtējuma pirmajā vietā. Savukārt VTB Vienotajā līgā CSKA gan atrodas otrajā vietā, esot ar 15 uzvarām un diviem zaudējumiem.

Pirms tikšanās ar titulēto CSKA vefiešiem pēdējā spēlē izdevās pārspēt Tallinas “Kalev/Cramo” (87-83).