Peineram produktīvs sniegums zaudējumā, neveiksme arī Stumbrim (VIDEO)

21/01/2018 00:41
Žanis Peiners, Sportazinas.com

Lietuvas spēcīgākajā basketbola līgā spēles aizvadīja Latvijas basketbolistu pārstāvētās komandas.

Žanis Peiners un viņa pārstāvētā ”Lietkabelis” piedzīvoja sagrāvi pret Lietuvas dūzi ”Lietuvos Rytas” 67:96. Lai arī rezultāts pēc pirmās ceturtdaļas bija visai cerīgs no ”Lietkabelis” skatpunkta (17:19), tomēr otrajā Peinera komanda principā zaudēja spēli (11:29).

Rezultātā ”Rytas” izcīnīja pārliecinošu uzvaru, kurā Peiners bija savas komandas rezultatīvākais spēlētājs. 28:01 minūtē Žaņa kontā 12 punkti, realizējot piecus no astoņiem metieniem no spēles. Latvietis iemeta arī abus soda metienus, savāca trīs atlēkušās bumbas un padeva astoņas.

Peiners nodemonstrēja labāko sniegumu savā komandā, taču ar to nepietika, lai pacīnītos par uzvaru spēlē.

Savukārt citā Lietuvas augstākās līgas mačā Roberta Stumbra ”Nevežis” piekāpās ”Juventus” 81:110. Stumbris šajā spēlē aizvadīja 17:07 minūtes, kuru laikā izcēlās ar trīs punktiem, vienu atlēkušo bumbu un vienu pārtverto piespēli. Latvietis aizmeta garām visus trīs divpunktu metienus, bet realizēja vienu no diviem tālmetieniem.