Šipačovs KHL atgriežas ar vārtiem pret Bārtuļa pārstāvēto “Admiral” (VIDEO)

14/11/2017 14:31

Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas “Admiral” vienība šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā piekāpās Sanktpēterburgas SKA vienībai, kuras sastāvā atgriezies Vadims Šipačovs.

Spēles rezultātu otrajā periodā atklāja tieši Šipačovs, kuram šī bija atgriešanās spēle pēc neveiksmīga mēģinājuma iekļūt Nacionālajā hokeja līgā (NHL). Trešās trešdaļas noslēgumā Jarno Koskiranta ripu raidīja jau tukšos vārtos un spēle noslēdzās 2:0 SKA labā.

Bārtulis laukumā pavadīja 21 minūti un 54 sekundes, izceļoties ar trim metieniem pa vārtiem un diviem bloķētiem raidījumiem.

Jau vēstītts, ka  Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā KHL čempione Sanktpēterburgas SKA sestdien oficiāli atguvusi uzbrucēju Vadimu Šipačovu, kurš nespēja nostiprināties Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienībā Vegasas “Golden Knights”.

Kā ziņo Championat.com, tad Šipačovs līgumu ar SKA parakstījis līdz sezonas beigām un saņems 30 miljonus rubļu jeb 434 000 eiro. Zīmīgi, ka ar hokejistu noslēgts divvirzienu līgums.