Vols neapturams “Wizards” uzvarā pār “Raptors”, Džeimss uz saviem pleciem atnes “Cavaliers” otro uzvaru

23/04/2018 07:57

Nacionālajā Basketbola asociācijā (NBA) svētdien aizvadītas divas pirmās kārtas izslēgšanas spēles. Lielisku sniegumu parādījis “Wizards” aizsargs Džons Vols, kurš Vašingtonas komandas uzvarā pār Toronto “Raptors” (106:98) iemeta 27 punktus un izdarīja 14 rezultatīvas piespēles. Tāpat pie panākuma tikusi Klīvlendas “Cavaliers”, kas izbraukumā ar 104:100 pārspēja Indiānas “Pacers”, pateicoties Lebrona Džeimsa pūliņiem.

Sērijas ceturtais mačs starp Toronto “Raptors” un Vašingtonas “Wizards” vienībām norisinājās ASV galvaspilsētā. Spēli krietni veiksmīgāk iesāka “Raptors” basketbolisti, kuri pirmo puslaiku uzvarēja ar 51:40. Tomēr “Wizards” galvenais treneris Skots Brukss prata ģērbtuvē atrast pareizos vārdus, lai Vašingtonas komada spētu atgūties. “Wizards” vienība aizvadīja teicamu trešo ceturtdaļu, kuru uzvarēja ar 40:29, sadeldējot deficītu. Ceturtajā ceturtdaļā krietni veiksmīgāk nospēlēja “Wizards” līderi Džons Vols un Bredlijs Bīls un nokārtoja vienībai otro panākumu sērijā.

Lielisku maču aizvadīja Džons Vols, kurš guva 27 punktus, izdarīja 14 rezultatīvas piespēles un savāca sešas bumbas zem groziem. Tikmēr Bredlijs Bīls “Raptors” grozā ”salādēja” 31 punktu, realizējot piecus tālmetienus. Savukārt “Raptors” rindās labākais bija Demārs Derozens (35+6+6).

Vēl vienā Austrumu konferences duelī, kurā tikās Indiānas “Pacers” un Klīvlendas “Cavaliers”, pie panākuma tika pērnā gada fināliste “Cavaliers”. Viesi no Klīvlendas pamatus uzvarai ielika pirmajā puslaikā, kad uzvarēja ar 60:50. Lai gan otrajā spēles nogrieznī nācās krietni pasvīst, nodrošinot panākumu, tomēr “Cavs” to prata izdarīt – 104:100.

Uzvarētāju rindās kārtējo reizi izcilu sniegumu demonstrēja Lebrons Džeimss, kurš guva 32 punktus, savāca 13 atlēkušās bumbas zem groziem, kā arī partnerus apgādāja ar septiņām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr “Pacers” rindās labākais lietuviešu basketbolists Domants Sabonis, gūstot 19 punktus, turpretim Mailzs Tērners un Viktors Oladipo sameta pa 17 punktiem.