23 gadus vecais basketbolists Deandre Eitons nākamajā sezonā ar lielu varbūtību spēlēs citā komandā, ziņo “The Athletic”.
“Avoti vēsta, ka nākamajā sezonā Eitons, visticamāk, pārstāvēs ne Fīniksas “Suns”, bet kādu citu komandu. Savu pēdējo maču “Suns” formā viņš, iespējams, jau ir aizvadījis,” raksta medijs.
DeAndre Ayton has likely played his last game in a Suns’ uniform, per @johnhollinger
“Sources tell The Athletic that it’s “more likely than not” that Ayton plays somewhere other than Phoenix next season.”
(h/t @TheAthleticNBA ) pic.twitter.com/vhAcaXyvcp— NBACentral (@TheDunkCentral) June 6, 2022
Aizvadītajā sezonā Bahamu pilsonis laukumā gājis 58 spēlēs, atzīmējoties ar vidēji 17,2 punktiem, 10,2 atlēkušajām bumbām un 1,4 rezultatīvām piespēlēm. Savukārt 13 “play-off” cīņās viņam caurmērā 17,9 punkti, 8,9 izcīnītas bumbas zem groziem un 1,7 piespēles.
Eitons ir 2018. gada drafta pirmais numurs. Viņš Fīniksas komandā nospēlējis četras sezonas un pirmajā no tām tika iekļauts debitantu simboliskajā izlasē. Savukārt 2019./2020. gada sezonā viņš tika diskvalificēts uz 25 spēlēm par aizliegto vielu izmantošanu.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu