Apskatniece par Porziņģa trejačiem pret “Bucks”: Tāpēc Durants deva Kristapam iesauku “vienradzis”

18/12/2019 11:07
Nokopēts

Ziemeļamerikas medija ESPN šova “The Jump” vadītāja Reičela Nikolsa un kādreizējais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Pols Pīrss veltījuši atzinīgus vārdus latviešu basketbolistam Kristapam Porziņģim.

Jau ziņojām, ka “Maverics” vakardien ar 120:116 apspēlēja Austrumu konferences līderi Milvoki “Bucks” un pārtrauca vienības 18 uzvaru sēriju. Porziņģis šajā mačā izcēlās ar 26 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām, bet tieši mača noslēdzošajā daļā latvietis realizēja divus svarīgus trejačus no aptuveni deviņiem metriem.

Reklāma
Saturs turpinās

https://www.youtube.com/watch?v=CDiWDbmtIu4

Nikolsa stāstīja: “Ir grūti būt vienradzim, jo visi no tevis sagaida lielas lietas. Porziņģis joprojām atgūstas no savainojuma, taču jau cenšas ielauzties starp līgas labākajiem spēlētājiem.” 

“Vakardienas spēlē pret “BucksPorziņģis neizradīja nekādu svārstīšanos un spēlēja droši. Arī ceturtajā ceturtdaļā, kad viņš iemeta divus tālmetienus no aptuveni deviņiem metriem. Tieši tādēļ Kevins Durants nosauca Porziņģi par vienradzi,” turpināja raidījuma “The Jump” vadītāja. 

Tikmēr kādreizējais NBA spēlētājs Pols Pīrss izteicās: “Ir skaidrs, ka Porziņģis nebūs tik stabils visu laiku, ko viņš jau šosezon ir pierādījis. Pret “Bucks” demonstrētais sniegums bija tikai maza daļa no tā, ko Kristaps radījaKnicks” rindās. Brīdī, kad Porziņģis atradīs savu ritmu, viņš var kļūt par “Mavericks” uzbrukuma motoru.” 

Porziņģis šosezon demonstrējis sniegumu ar mainīgām sekmēm. Šosezon 25 nospēlētajos mačos liepājnieks izcēlies ar 17,2 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām, diviem bloķētiem metieniem un 1,5 rezultatīvajām piespēlēm. 

Kā zināms, tad aizvadītajā nedēļā Dalasas komanda palika bez sava izteiktā līdera Lukas Dončiča, kurš mača sākumā cieta sadursmē pie groza un laukumā vairs neatgriezās. Slovēnim tika konstatēts potītes sastiepums. 

Dončičs izlaidīs visas spēles līdz Ziemassvētkiem, tas nozīmē, ka slovēnis nespēlēs nākamajos trīs mačos, bet teorētiski varētu atgriezties 27. decembra mačā pret Sanantonio “Spurs”, kas būtu iespējami ātrākais laiks, kad viņš varētu būt ierindā. 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām