Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Sanantonio “Spurs” galvenais treneris Gregs Popovičs, kuram rudenī bija sirdstrieka, šosezon neatgriezīsies darbā, taču cer turpināt trenera karjeru, paziņojis leģendārais speciālists.
Straujas saslimšanas dēļ 76 gadus vecais Popovičs kopš 2.novembra savus pienākumus nepilda. Īsi pirms mača ar Minesotas “Timberwolves” trenerim palika slikti un vienību kopš tā laika vada viņa asistents Mičs Džonsons.
Pieckārtējais NBA čempions Popovičs ir NBA vēsturē vecākais galvenais treneris un uzvarām bagātākais pamatturnīrā un izslēgšanas spēlēs, izcīnot attiecīgi 1390 un 170 uzvaras. Popovičam šī ir 29.sezona galvenā trenera amatā, vadot vienīgi “Spurs”. Pirms tam viņš vairākas sezonas bija arī galvenā trenera asistents, viceprezidents un ģenerālmenedžeris.
“Spurs” ar 24 uzvarām 57 spēlēs ieņem 13.vietu Rietumu konferencē.
— San Antonio Spurs (@spurs) February 27, 2025
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu