Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Karolīnas “Hurricanes” uz astoņiem gadiem par 45 miljoniem dolāru pagarinājusi līgumu ar uzbrucēju Džeksonu Bleiku, pavēstījusi komanda.
Jaunā vienošanās būs spēkā no 2026./2027.gada sezonas, hokejistam sezonā nopelnot aptuveni 5,6 miljonus ASV dolāru.
21 gadu vecais Bleiks debitēja “Hurricanes” rindās 2023./2024.gada sezonā, aizvadot tikai vienu maču. Aizvadītajā sezonā, kas Bleikam tādējādi uzskatāma par debijas sezonu NHL, viņš 80 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar 17 vārtiem un 17 rezultatīvām piespēlēm, bet 15 Stenlija kausa izcīņas mačos iekrāja sešus (3+3) punktus.
“Hurricanes” 2021.gada draftā Bleiku izraudzījās ceturtajā kārtā.
Pagājušajā sezonā “Hurricanes” Stenlija kausā aizcīnījās līdz konferences finālam, kurā ar 1-4 atzina nākamās čempiones Floridas “Panthers” pārākumu.
Here for the long haul 🔒
— Carolina Hurricanes (@Canes) July 25, 2025
The #Canes have signed forward Jackson Blake to an eight-year contract extension, which will begin with the 2026-27 season.
Details » https://t.co/OG579B7Fwn pic.twitter.com/4YJGlTD41C
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu