Arī pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvējs svarcelšanā Plēsnieks iekļauts starp Latvijas labākā sportista balvas kandidātiem

16/12/2015 11:34
Nokopēts

Rīga, 16.dec., LETA. Latvijas “Gada balvas sportā 2015” apbalvojumam nominācijā “Labākais sportists” kandidātu lokā iekļauts arī svarcēlājs Artūrs Plēsnieks, kurš šogad pasaules čempionātā ieguva bronzu, aģentūru LETA informēja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters.

Savukārt nominācijā “Labākais treneris” iekļauts Plēsnieka treneris Eduards Andruškēvičs, kā arī Dainis Dukurs no skeletona.

Reklāma
Saturs turpinās

Iepriekš Plēsnieks nebija starp pretendentiem gada balvai, taču novembra beigās viņš ar jaunu Latvijas rekordu svara kategorijā līdz 105 kilogramiem izcīnīja bronzu pasaules čempionātā.

Līdz ar to Plēsnieks šajā balvā veido konkurenci skeletonistiem Martinam un Tomasam Dukuriem, bobslejistam Oskaram Melbārdim, bokserim Mairim Briedim un basketbolistam Kristapam Porziņģim.

Savukārt treneru vidū bez Andruškēviča un Dukura pretendentu lokā ir arī septiņcīņnieces Lauras Ikaunieces-Admidiņas treneris Andis Austrups, vīriešu basketbola valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis un bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis

Līdz ar pretendentu saraksta izmaiņām žūrijas komisija abās nominācijās veica atkārtotu balsojumu, lai noskaidrotu titulu ieguvējus.

Latvijas “Gada balvas sportā 2015” nominanti izvirzīti kopumā 15 nominācijās. Šogad sarakstu papildinājusi jauna nominācija – “Gada notikums tautas sportā”, kurā tiks apbalvots gada labākais masu pasākums.

Balvu ieguvēji kļūs zināmi svinīgajā noslēguma ceremonijā 23.decembrī Latvijas Dzelzceļa muzejā.

Pretendentus šajās nominācijās izvirzīja sporta federāciju padomes, LOK pārstāvji, sporta žurnālisti un citi nozares eksperti, un uzvarētājus noteiks žūrija. Savukārt līdzjutēju balsojumā tiks noskaidrots Latvijas populārākais sportists.

Pērn par gada Latvijas labākajiem sportistiem tika nosaukti skeletonists Martins Dukurs un cīkstone Anastasija Grigorjeva, savukārt par populārāko sportistu tika nosaukts valsts rallijkrosa zvaigzne Reinis Nitišs.

LOK un “Igo Japiņa Sporta aģentūra” prestižo sporta balvu pasniegšanas ceremoniju rīko jau 11.reizi.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām