“Avalanche” spēj panākt izšķirošo spēli, “Hurricanes” un “Stars” tiek tālāk (VIDEO)

29/04/2023 09:44
Nokopēts
Kolorādo

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) turpinājās Stenlija kausa izcīņā. Vienā no spēlēm Kolorādo “Avalanche” ar rezultātu 4:1 pārspēja Sietlas “Kraken”, sērijā izlīdzinot rezultātu uz 3-3.

“Avalanche” komandā ar diviem vārtu guvumiem izcēlās somu uzbrucējs Arturi Lehkonens, bet viņa tautietis Miko Rantanens tika pie vārtiem un rezultatīvas piespēles. Vēl uzvarētājiem precīzi meta aizsargs Ēriks Džonsons. Zaudētājiem vienīgos vārtus spēja gūt Vinss Dans.

Reklāma
Saturs turpinās

Citā spēlē Dalasas “Stars” arī ar 4:1 apspēlēja Minesotas “Wild”, uzvarot pirmās kārtas sērijā ar 4-2. Uzvarētājiem savu gūto vārtu kontu papildināja Rūps Hincs, Vjats Džonstons, Makss Domi un Meisons Marčments. Pretiniekiem ripu “Stars” vārtos spēja raidīt vienīgi Frederiks Gudro.

Tikmēr tikai papildlaikā uzvarētājs tika noskaidrots Karolīnas “Hurricanes” un Ņujorkas “Islanders” duelī, kur ar 2:1 uzvarēja “Hurricanes”, sērijā triumfējot ar 4-2. “Islanders” sastāvā atzīmējās Kals Kluterbeks, bet uzvarētājiem izcēlās Sebastians Aho un Pols Stasnijs.

NHL “play-off” pirmā kārta

Rietumi

Vegasas “Golden Knights” – Vinipegas “Jets” 4-1
Edmontonas “Oilers” – Losandželosas “Kings” 3-2
Kolorādo “Avalanche” – Sietlas “Kraken” 3-3
Dalasas “Stars” – Minesotas “Wild” 4-2

Austrumi

Bostonas “Bruins” – Floridas “Panthers” 3-3
Toronto “Maple Leafs” – Tampabejas “Lightning” 3-2
Karolīnas “Hurricanes” – Ņujorkas “Islanders” 4-2
Ņūdžersijas “Devils” – Ņujorkas “Rangers” 3-2

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām