Avots: Porziņģa komandas biedrs vēlas doties prom no Vašingtonas un cer nopelnīt 20 miljonus gadā

11/12/2022 11:33
Nokopēts
Kails Kuzma

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” spēlētājs Kails Kuzma nākamajā starpsezonā plāno pamest klubu, vēsta medija “Bleacher Report” apskatnieks Ēriks Pinkuss.

Kā ziņo insaideris, tad 27 gadus vecais Kuzma ir tāds spēlētājs, kuru iekārotu tādas komandas, kas veic pārbūvi. Starpsezonā Kuzmam būs iespēja aktivizēt spēlētāja opciju viņa pašreizējā kontraktā un palikt “Wizards” rindās uz vēl vienu sezonu par 13 miljoniem dolāru, vai arī kļūt par neierobežoti brīvo aģentu. Pašreiz spēlētājam ir nodomi izpētīt brīvo aģentu tirgu, jo viņš vēlas iegūt ienesīgāku līgumu. “Viņš vēlas tikt prom. Viņš meklē 20 miljonu līgumu gadā, kā arī tā būtu “lielā tirgus” komanda vai arī titula pretendente,” saka apskatnieks.

Reklāma
Saturs turpinās

Tiek uzskatīts, ka par Kuzmas pakalpojumiem joprojām interesējas Sakramento “Kings” pēc tam, kad 2021. gadā Losandželosas “Lakers” viņu aizmainīja uz Vašingtonu, nevis uz Sakramento. Kā citas ieinteresētas komandas tiek minētas tieši “Lakers”, Ņujorkas “Knicks”, jo Kuzmas pārstāvētā aģentūra uztur ciešu kontaktu ar “Knicks” prezidentu Leonu Rouzu, kā arī Fīniksas “Suns”, kas iepriekš jau izrādījusi interesi par Kuzmu sarunās par Džeja Kraudera aizmainīšanu.

“Wizards” uzbrucējs ir bijis viens no komandas līderiem. Šosezon Kuzma laukumā gājis 26 mačos, atzīmējoties ar vidēji 21,4 punktiem, 7,7 atlēkušajām bumbām un 3,6 rezultatīvām piespēlēm. Vašingtonai gan tik veiksmīgi pēdēja laikā nav sekmējies – klubs piedzīvojis sešus zaudējumus pēc kārtas un ar 11 uzvarām 27 mačos ieņem 12. vietu Austrumu konferencē. Iepriekš jau vēstīts, ka sliktu rezultātu gadījumā “Wizards” komanda varētu pati atbrīvoties no basketbolista pakalpojumiem.

Žurnālists: “Wizards” pēta variantus ar Kuzmas potenciālo aizmainīšanu

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām