Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Otavas “Senators” īpašnieks Jūdžins Melniks atzinis, ka tic, ka viņa komanda nākamajos četros gados spēs triumfēt līgā.
“Es patiesi ticu, ka četru gadu laikā mēs būsim Stenlija kausa ieguvēji,” sacījis “Senators” īpašnieks medija “Financial Post” žurnālistam. “Tas var notikt jebkurā laikā, tuvākajos četros gados.”
“Protams, ka nākamajā sezonā būs jāņem vērā dažādi ierobežojumi, bet varu garantēt, ka līdz ar to pat mums, kam iepriekšējās sezonās bija grūti piesaistīt fanus, būs izpārdota arēna,” sacīja Melniks.
Iepriekš Ziemeļamerikas medijos parādījās informācija, ka Latvijas hokejistam Rūdolfam Balceram “Senators” ir piedāvājis kvalifikācijas līgumu arī nākamajai sezonai.
Balcers iepriekšējā sezonā 15 spēlēs NHL guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, bet Belevilas “Senators” rindās Amerikas hokeja līgā (AHL) viņš spridzināja, jo izcēlās ar 36 (16+20) punktiem 33 cīņās. Tā bija latvieša otrā sezona NHL.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu