Atceroties Latvijas hokejista Kaspara Daugaviņa savdabīgo pēcspēles metienu Otavas “Senators” sastāvā, cits latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kurš šobrīd pārstāv tieši “Senators” vienību, izteicies, ka nekad nav mēģinājis izpildīt tādu bullīti kā Daugaviņš.
Jau ziņots, ka Balcers ir aizvadījis savas pirmās divas spēles Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pret Minesotas “Wild” un Karolīnas “Hurricanes”. Otrajā mačā Balcers atzīmējās ar vārtu guvumu, bet abas spēles gan “Senators” zaudēja.
Pēc mača pret “Hurricanes” Balcers intervijā žurnālistam Gordam Vilsonam atklāja, ka tādu bullīti, kādu savulaik Daugaviņš izpildīja “Senators” sastāvā, viņš nekad nav izmēģinājis. Daugaviņš “Senators” rindās savulaik nospēlēja 85 mačus, gūstot sešus vārtus un atdodot astoņas rezultatīvas piespēles.
“Skatoties uz šādu bullīti, rodas jautājums – kas te notiek?” skatītāju smieklu pavadīts sacīja Balcers. “Es nekad neesmu mēģinājis izpildīt šādu pēcspēles metienu. Protams, zinu Daugaviņu, bet neesmu ar viņu nekad ticies. Pagājušā gada pasaules čempionātā cerēju, ka viņš atbrauks uz izlasi, bet tas nenotika.”
Tāpat Balcers ironiski komentēja savus debijas vārtus. “Šajā epizodē pazaudēju ripu, taču to saglabāju ar kāju. Pirms iešanas uz ledus man patīk iesildīties ar futbola elementiem.”
“Senators” šajā spēlē vēl otrā perioda izskaņā bija iedzinējos ar 2:4, taču, pateicoties Balcera un šosezon pirmo maču aizvadījušā vienības līdera Žana Gabriela Pažo vārtiem astoņu sekunžu intervālā, ātri tika panākts neizšķirts. “Pēc otrā perioda ģērbtuvēs viennozīmīgi varēja just lielu enerģiju no spēlētājiem,” atklāja Balcers.
“Domāju, ka katrs spēlētājs pirms sava debijas mača NHL ir uztraucies. Protams, pirms sava pirmā izgājiena uz NHL ledus mazliet nervozēju, taču pēc tam jau uztraukums pazuda un centos demonstrēt savu labāko spēli un mēģināju neko nesarežģīt,” sacīja latvietis.
Tāpat uz jautājumu, vai Balceram iepriekš citās komandās vienmēr bijusi vārtu guvēja loma, hokejists atbildēja apstiprinoši.
Jau vēstīts, ka Balcers iepriekš spēlēja Sanhosē “Sharks” sistēmā, taču šajā sezonā vērienīgā darījumā, kurā tika iesaistīts NHL vadošais aizsargs Ēriks Kārlsons, viņš tika aizmainīts uz “Senators”.
“Mūsu AHL komandā spēlē mazliet citādāku hokeju nekā Sanhosē. “Senators” vienība AHL ir ļoti talantīga un līdz šim man ir bijušas tikai pozitīvas emocijas, esot šajā organizācijā,” noteica hokejists.”
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu