Gaidāmajā naktī plkst. 3:00 pēc Latvijas laika Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Uvja Balinska pārstāvētā Floridas “Panthers” aizvadīs izbraukuma spēli pret Vegasas “Golden Lnights”.
“Panthers” šī būs otrā spēle pēc kārtas – naktī uz 26. janvāri Floridas komanda ar 7:2 sagrāva Sanhosē “Sharks”, Balinskim laukumā pavadot 19 minūtes un astoņas sekundes, pielietojot četrus spēka paņēmienus un spēli pabeidzot ar lietderību +2.
Kopā latvietis šosezon laukumā gājis 47 mačos, sakrājot 13 (3+10) rezultativitātes punktus un lietderību -3. “Panthers” rezultatīvākais spēlētājs ir Sems Reinhārts, kuram 52 (28+24) punkti 49 spēlēs.
“Panthers” no pēdējām piecām spēlēm uzvarējusi četras un ar 61 punktu 50 mačos ieņem otro vietu Atlantijas divīzijā, savukārt “Golden Knights” no deviņām spēlēm uzvarējusi vien divas, taču joprojām var justies droši par savu vietu “play-off”, ar 64 punktiem 49 spēlēs ieņemot otro vietu Klusā okeāna divīzijā.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu