Itālijas un ULEB Eirolīgas kluba Boloņas “Virtus” spēlētājs Gabriels “Ife” Lundbergs sarunā ar “La Gazzetta dello Sport” veltījis atzinīgus vārdus vienības galvenajam trenerim Lukam Banki.
29 gadus vecajam Dānijas izlases spēlētājam, kurš karjeras laikā arī ir spēlējis NBA, iepriekšējā sezona noslēdzās un šis gads sākās visai smagi. Pērnās sezonas izskaņā izkritis no “Virtus” rotācijas, šīs pirmssezonas preses konferencē tā brīža “Virtus” stūrmanis Serdžo Skariolo paziņoja, ka Lundbergs, pamatojoties uz kluba vadības pieņemto lēmumu, šosezon nespēlēs Boloņas vienības sastāvā.
Realitātē gan notika citādāk – Skariolo pēc šīs skandalozās preses konferences, kurā viņš sūdzējās par savas komandas sastāvu, tika atlaists, par jauno “Virtus” galveno treneri tika nozīmēts Banki, kas savukārt sastāvā ļāva atgriezties Lundbergam. Tieši Dānijas basketbolists šosezon bijis viens no Boloņas kluba atslēgas spēlētājiem tās brīnumainajā sezonā – viņš vairākkārt uzņēmies atbildību spēļu izšķirošajos brīžos.
“Kad man [pirms sezonas] nācās pamest komandu, turpināju strādāt un ticēt sev, jo zinu, ko varu dot laukumā. Pēc tam atradu treneri un komandas biedrus, kuri tic manām kvalitātēm. Tagad esmu laimīgs, ka esmu tieši šajā “Virtus” komandā – mēs esam laba, pazemīga un vienlaikus ambicioza grupa. Man vienkārši vajadzēja iespēju – kad man tā tika dota, es to izmantoju,” teica Lundbergs.
Lundbergs šosezon 24 Eirolīgas spēlēs izcēlies ar vidēji deviņiem punktiem. “Virtus”, kuru arī pārstāv Rihards Lomažs, ar bilanci 16-9 turnīra tabulā ieņem trešo vietu.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu