Leģendārais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Čārlzs Bārklijs vēlējies, lai līgas superzvaigzne Lebrons Džeimss paliek Klīvendas ”Cavaliers”, uzsverot, ka basketbolista karjera ir lejupslīdē.
“Es cerēju, ka Džeimss paliks Klīvlendā. Ja paskatāmies uz Losandželosas ”Lakers” pievienošanās iemeslu, tas ir biznesa dēļ. Lebrons ir savas kajeras norietā. Džeimss vēlas būt Holivudas zvaigzne, viņš katru dienu dosies uz pludmali, nevis ies cauri sniegam. ”Lakers” pat nav tuvumā augstākās klases komandai. Labākajā gadījumā viņi Rietumos būs piektie,” uzsvēra leģendārais spēka uzbrucējs.
“Lakers” šīs starpsezonas vērtīgākais papildinājums neapšaubāmi ir visas līgas superzvaigzne Lebrons Džeimss, kurš ar klubu noslēdza vienošanos uz nākamajām četrām sezonām. Tāpat vienību papildinājuši Džaveils Makgī, Ražons Rondo un Lenss Stīvensons, kā arī spēka uzbrucējs Maikls Bīzlijs.
Pirms dažām nedēļām ”The Dream team” dalībnieks sacīja, ka pat Minesotas ”Timberwolves” un Denveras ”Nuggets” komandas ir labākais par Losandželosas vienību: “”Lakers” NBA pamatturnīru Rietumu konferencē noslēgs piektajā vai sestajā vietā. Nedomāju, ka viņi ir labāki par Oklohomsitijas ”Thunder”. Viņi nav labāki arī par Denveras ”Nuggets””. Arī ”Timberwolves” šobrīd ir spēcīgāka par ”Lakers””.
Losandželosas klubs, kurš aizvadītajā sezonā tika pie 35 uzvarām, noslēdzot sezonu 12. vietā Rietumos, pēc bukmeikeru domām jau nākamajā sezonā reāli var cīnīties par NBA čempiontitulu, tomēr basketbola pazinēji šādu varbūtību vērtē ļoti skeptiski.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu